Çözüldü Twitch oturum açarken sertifika hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.

Bilgisayarıma bir ay önce format attım. Bütün sürücülerimi eksiksiz yükledim.

Twitch'te oturum açamıyorum, sertifika hatası veriyor. Siteye giriş yapabiliyorum ama oturum açamıyorum. Kullanıcı adımı da şifremi de doğru girmeme rağmen oturum aç tuşuna bastığımda, beni tekrar ana sayfaya yönlendiriyor. Oturum açılmamış bir şekilde. Tarayıcı olarak Opera kullanıyorum. Chrome indirdim, onda da denedim ama yine de aynı hatayı aldım. Evdeki diğer bilgisayarda böyle bir durum yok. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Resimdeki hatayı alıyorum.

hataoldutwitch.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kankalar sorunu çözdüm.
Chrome'da küçük bir ayar yaparak çözdüm.

Chrome'u açıyoruz.

Sağ üstteki 3 noktaya tıklıyoruz.
chrome1.png

Ayarlar'a giriyoruz.
chrome 2.png

Gizlilik ve güvenlik başlığına tıklıyoruz.
chrome3.png

Güvenlik'i seçiyoruz.
chrome4.png

Güvenli tarama özelliğini: Koruma yok (önerilmez), olarak seçiyoruz.
Gelişmiş başlığı altından da güvenli DNS kullan seçeneğini pasif hale getiriyoruz.
chrome5.png

Bu arada bunu yaptıktan sonra güvenmediğiniz sitelere girmemenizi tavsiye ederim. Koruma kapalı olduğu için bilgisayarınıza zararlı yazılım girebilir.
Hocam bu Opera'dan kaynaklı bir hata sanırım. Düzelteceklerdir. Dün aynı hatayı alan bir kişi vardı. Başka bir tarayıcıdan denediniz mi?

Kankalar sorunu çözdüm.
Chrome'da küçük bir ayar yaparak çözdüm.

Chrome'u açıyoruz.

Sağ üstteki 3 noktaya tıklıyoruz.
chrome1.png

Ayarlar'a giriyoruz.
chrome 2.png

Gizlilik ve güvenlik başlığına tıklıyoruz.
chrome3.png

Güvenlik'i seçiyoruz.
chrome4.png

Güvenli tarama özelliğini: Koruma yok (önerilmez), olarak seçiyoruz.
Gelişmiş başlığı altından da güvenli DNS kullan seçeneğini pasif hale getiriyoruz.
chrome5.png

Bu arada bunu yaptıktan sonra güvenmediğiniz sitelere girmemenizi tavsiye ederim. Koruma kapalı olduğu için bilgisayarınıza zararlı yazılım girebilir.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı