Twitch Prime aboneliği nasıl iptal edilir?

Arda kaymaz

Decapat
Kendi ininal kartim uzerine bir Twitch hesabi olusturdum. Prime yaptim ama Prime olmadi. Her ay para keser mi? İptal edemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi ininal kartim uzerine bir Twitch hesabi olusturdum. Prime yaptim ama Prime olmadi. Her ay para keser mi? İptal edemiyorum.

1. Öncelikle ilk olarak iptal etmek istediğiniz Amazon Prime hesabının bağlı olduğu Amazon hesabınıza girip, sağ üstte yer alan Your Account sekmesine tıklayıp daha sonra Your Prime Membership’e tıklıyoruz.
  2. Daha sonra açılan Your Prime Membership sayfasında sol tarafta yer alan End Membership’e tıklıyoruz.
  3. Tıkladıktan sonra ise karşımıza Are you sure you want to end your membership soru ve 3 seçenek çıkıyor. Bu üç seçenekten End Membership butonuna tıklıyoruz.
  4. Amazon karşımıza seçenek sunmaya devam ediyor. Bu sefer ise iki seçenek sunup üyeliğimizi hemen şimdi mi yoksa belirttiği tarihte mi bitirmek istediğimiz soruyor. Hemen ise End Now, sonra iptal edecek isek End Later butonuna tıklıyoruz.
  5. Ve mutlu son! Amazon Prime üyeliğiniz sona erdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı