Twitch Prime Bedava Abonelik

atakaya

Decapat
Twitch Prime kullanarak X kanalına abone oldum. 1. ay bedava oldum sonra 2. ay twitch prime'ı tekrardan bedava aktifleştirip 2. ay aboneliği yaptım "bedavaya". Bu durum böyle bedavadan kaç ay sürüyor? :D

İninal yeni sisteme geçince isteyene eski kartları iptal edip yeni sistem kartlardan oluşturup kullanıcılarına vermişti. Ben zamanında eski sanal kart ile 1 aylık ücretsiz amazon prime aboneliği yapmıştım. Şimdi bakınca 2.ayda aboneliği yenilemiş ve 13 dolar kesmiş gibi gözüküyor ama 13 doları çektiği kartı ininal kapatmıştı. Bu Bug u yaşayan var mı? Sıkıntı olur mu?
İninal yeni sisteme geçince isteyene eski kartları iptal edip yeni sistem kartlardan oluşturup kullanıcılarına vermişti. Ben zamanında eski sanal kart ile 1 aylık ücretsiz amazon prime aboneliği yapmıştım. Şimdi bakınca 2.ayda aboneliği yenilemiş ve 13 dolar kesmiş gibi gözüküyor ama 13 doları çektiği kartı ininal kapatmıştı. Bu Bug u yaşayan var mı? Sıkıntı olur mu?
Tamam, tamam. Amazon farketti sonunda.😁

Son düzenleme:
Ben yeni ininal kart(sanal kart) ile twitch prime alamıyorum. Sign up problemi felan veriyor aradım ettim sonuç değişmedi sen alabiliyormusun yeni ininal ile ?

Tamam, tamam. Amazon farketti sonunda.😁

Twitch Prime kullanarak X kanalına abone oldum. 1. ay bedava oldum sonra 2. ay twitch prime'ı tekrardan bedava aktifleştirip 2. ay aboneliği yaptım "bedavaya". Bu durum böyle bedavadan kaç ay sürüyor? :D
Bende de aynı bug var ve hala devam ediyor. Bir kanala sürekli twitch prime'ı yeniden aktif ederek para vermeden 13 ay abone oldum. Bi ara kartıma uzun süredir para yüklememiştim ve 3 ay falan abone olamadım. Ama sonra kartıma 40TL falan yükledim ve prime ı tekrar aktive edip abone olabildim. Üstelik yüklediğim 40TL den de hiç kesmediler nasıl oluyor bu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı