Twitch Prime ininal ile abone olurken bakiye sorunu

Frik

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, 3 gün önce Amazon Prime hesabı açtım, ininal 1 aydan fazladır var. Twitch'te bir yayıncıya abone olmaya çalışırken Prime Gaming'i etkinleştir dedikten sonra görseldeki hatayı alıyorum:

1609073275706.png

ininal kartta para yok ve bu işlemden sonra yeterli bakiye olmadığı için işleminiz iptal edilmiştir şeklinde SMS alıyorum. Ama ilk ay ücretsiz değil mi zaten? Nasıl çözebilirim? Arkadaşım hem yeni kart hem de yeni Amazon açıp dene dedi. Aynı sorun Papara'da da olur mu?

Dosya Ekleri

• 1609073254354.png
    1609073254354.png
    23,5 KB · Görüntüleme: 47
Arkadaşlar, 3 gün önce Amazon Prime hesabı açtım, ininal 1 aydan fazladır var. Twitch'te bir yayıncıya abone olmaya çalışırken Prime Gaming'i etkinleştir dedikten sonra görseldeki hatayı alıyorum:

Eki Görüntüle 803194

ininal kartta para yok ve bu işlemden sonra yeterli bakiye olmadığı için işleminiz iptal edilmiştir şeklinde SMS alıyorum. Ama ilk ay ücretsiz değil mi zaten? Nasıl çözebilirim? Arkadaşım hem yeni kart hem de yeni Amazon açıp dene dedi. Aynı sorun Papara'da da olur mu?

Kartınızda bir miktar para olması gerekiyor.

Peki Papara/Tosla'da da aynısı geçerli mi? Dışarı 5-10 TL için çıkmak istemiyorum ayrıca ilk ay bedava botları engellemek için falan mı yapıldı?

Ben daha önce ininal kartımı içinde para olmadığı için Google Play'e falan ekleyemiyordum ama Papara ekleniyordu siz bir deneyin isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı