Twitch Prime nedir?

Ew1rhan

Hectopat
Twitch Prime'a üye olmak istiyorum ama pek bir bilgim yok. Başlıca şunlar hakkında bilgi edinmek istiyorum: Twitch Prime'a üye olup bir yayıncıya abone olduktan sonra her ay abone olmaya devam mı edecek? Ya da Twitch Prime A üye olduktan sonra mı para kesilecek? 1 ay ücretsiz abone olduktan sonra diğer ay para kesilmemesi için üyeliğimi iptal mi etmem gerekiyor ve böyle bir şey gerekiyorsa nasıl üyeliğimi iptal ederim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneme süresi biter bitmez veya bitmeden önce senden para çekmeye çalışıyor. Deneme sürümünü başlatıp kartını kaldıramazsın. Kartın sistemden kalkmıyor ancak değiştirebiliyorsun. İstersen boş bir sanal kart aç onu bağla.
Twitch Prime abonelik sistemi ile birlikte, sana her ay istediğin bir kişiye abone olma hakkı veriliyor. Twitch Prime üyeliğini yenilersen önceki abonelik biter bitmez tekrar bir abonelik hakkı daha geliyor. Ayrıca bunun yanında pek çok oyunda kostüm, oyun içi para vb. ürünler hediye olarak veriliyor, bunları da oyun hesaplarını bağlayarak alıyorsun.
unutma, Twitch Prime aboneliğini iptal etmezsen her ay otomatik yeniler.
Bir yayıncıya abone olmak istiyorsan Prime güzel bir seçenek. Çünkü yanında sana hediyeler de veriliyor. Hem de fiyat olarak daha ucuz olabilir orasını tam bilmiyorum.

bende bişe sorucam aynı kredi kartından 3 hesabıma aldım prime yi ininal sanal kart açıp aldım sonra 1 ci hesabımın gmail i fln gg oldu diyer 2hesabımdada iptal etim gg olan hesapta para çekemezse otomatik iptal olurmu

Yeni konular

Geri
Yukarı