Twitch Serverlarında Düşük Upload Hızı

BurakAkmanoglu

Hectopat
Yer
Kastamonu
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
İnternetimi yeni değiştirdim. Türk Telekom kullanıyordum 4 Mbps upload ile çok güzel yayınlar yaptım ama bir ara bir şey oldu ve benim Twitch serverlarında aldığım upload hızı düştü. Ben de internet kaynaklı olabileceğini düşünüp internetimi değiştirdim ama geçmiş olduğum yeni internette de durum aynı bir görsel ile bunu göstereceğim çok saçma.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir sorun yok (İzmir-Uydunet) ama bazen arada bana da oluyor fakat sonradan düzeliyor. Eki Görüntüle 347854
Yaklaşık 2 haftadır bir türlü sorunumu çözemedim "Kastamonu" da yaşıyorum 2 hafta öncesine kadar hiç bir sorun yoktu bir gün böyle oldu anlamadım ve hala çözemedim üzücü bir şekilde.

2 hafta çok uzun bir süre bende en fazla 2-3 gün sürdü. Telekomu arayıp düzeltmelerini söyle. Muhtemelen bu şekilde düzelir ancak.

2 hafta çok uzun bir süre bende en fazla 2-3 gün sürdü. Telekomu arayıp düzeltmelerini söyle. Muhtemelen bu şekilde düzelir ancak.

2 Haftadır konuşmadığım temsilci falan kalmadı internetimi değiştirip milleni ile anlaştım ama sorun aynı araıyp durumu anlattığımda "modeme gelen sinyalleriniz" de bir sorun yok deyip duruyorlar.
Bugün port değişikliği yaptırdım ve sorunu hala çözemedim...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı