Twitch sponsor önerisi

16 dakika önce açmışsınız. 11 dakika önce düzenlemişsiniz. 5 dakika sizi mi bekleyecek millet. Konuyu açarken yazmayı mı unuttunuz?
Unutmak demeyelim... Düzgün bir şeyler yazmaya çalışıyordum sadece... Seri gömmeye gerek yok ne bileyim

Unutmak demeyelim... Düzgün bir şeyler yazmaya çalışıyordum sadece... Seri gömmeye gerek yok ne bileyim.

Hocam gömülmediniz. Kafanızdan uydurmayın bir şeyler. Merhaba dediniz merhaba dediler. Nerede sizi gömenler? Rahatsızsanız size merhaba diyenlerden sebebi sizsiniz. Konuyu açarken sizi mi zorladılar, aceleniz mi vardı?

Boşa mesaj yazıyorsunuz. Konu amacına dönebilir mi artık?

Sorunuza gelirsek :
Ekipman üreten yerlerden sponsorluk alabilirsiniz veya e pin satan yerlerden. (Perdigital, Rampage, xDrive...)
Öneri için teşekkür ederim.
Sadece yazmak için yazdığınızı düşünüyorum... Tartışma yapmak için burda değilim sadece öneri ve yardım alabilmek amacıyla burdayım... Beni sorgulamak yerine konuya odaklanabilirsek sevineceğim =)

ByNoGame, Kabasakal ve diğer satış sitelerin de içerik üreticisi başvurusu yapabilirsiniz. Büyük bir getirisi olmuyor fakat sponsorlukları verimli oluyor.

ByNoGame, Kabasakal ve diğer satış sitelerin de içerik üreticisi başvurusu yapabilirsiniz. Büyük bir getirisi olmuyor fakat sponsorlukları verimli oluyor.
şuanlık sadece kabasakaldan aldım dediğiniz gibi getirisi büyük değil ve kabasakaldan her gün çekiliş yapıyorum güzel getirisi büyük birşey bulabilirsem daha çok paylaşabilirim en büyük isteğimb bu ben kazanıyorsam herkes kazansın herkesin yüzü gülsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…