Twitch sponsorluk önerisi

yosinderu

Hectopat
Daha fazla  
Twitch'te 1077 takipçi 42 aboneye ulaştım. ufaktan gelirime ek sağlayacak ufak tefek sponsorluklar arama zamanımın geldiğini hissediyorum.

Bana sponsorluk için önerebileceğiniz firmalar var mıdır?

Ya da henüz daha erken sonra bu şartları yerine getirdikten sonra mı başvur dersiniz? Çok ortada kaldım bu konuda.

80 gündür düzgün yayın açıyorum. Rakamlar buna göre değerlendirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığınız oyunlar nedir?

CS ise site anlaşmaları yapılabilir. Veya genel bir kitleniz varsa, ucuz oyun sitesi, e-pin sitesi, gibi sponsorlar bulunabilir. Bunun haricinde, kitle arayışında olan oyunlarla bağlantı kurulabilir. Oynadığınız oyunun sponsorluğunu almayı deneyebilirsiniz.

Bir de ortalama izleyici miktarınız ne kadar?

Kanal adı lütfen.
Kanal adınız nedir? Bir göz atmak isterim.
Oynadığınız oyunlar nedir?

CS ise site anlaşmaları yapılabilir. Veya genel bir kitleniz varsa, ucuz oyun sitesi, e-pin sitesi, gibi sponsorlar bulunabilir. Bunun haricinde, kitle arayışında olan oyunlarla bağlantı kurulabilir. Oynadığınız oyunun sponsorluğunu almayı deneyebilirsiniz.

Bir de ortalama izleyici miktarınız ne kadar?
twitch.tv/yosinderu
twitch.tv/yosinderu
15-100 arası dalgalanıyor. oyun son 45 gündür silkroad online mmorpg,

Hocam görüntüleme olarak biraz garip, bir video 5 görüntüleme diğeri 300 görüntüleme, içeriğiniz iyi, eğlenceli gözüküyor.

Yalnız hocam ben bilmiyorum diğerlerinden fikir alın.
o 5 görüntülente drop yüzünden kapattığım 80 snlik yayın 1 aydır ortalamalar 350 -1k arası sıkıntı yok dur yazmışken sen kaldırayıım onu

Geri
Yukarı