Twitch Studio sahneler siyah gözüküyor

ByEmre27

Hectopat
RAM
8 GB 3000 MHZ
SSD veya HDD modeli
240 GB SSD 1 TB HDD
Ekran kartı
Radeon HD 6970 2 GB
İşlemci
Amd Ryzen 5 1600
Herkese merhaba, ben emre. Twitch Studio ile yayın yapmaktayım fakat bilmediğim bir nedenden ötürü artık yayın yapamıyorum. OBS'e geçebilirim ama onun için çok zaman ayırmam lazım. Twitch Studio da her şey hazır ve kullanışlıydı. Soruna geçeyim.
Şimdi nasıl başladı bilmiyorum ama tüm sürücülerim güncel kontrol etmiştim. Twitch Studio'da ana ekranın ortasında yayın ekranı var solda ise sahneler mevcut ve sahnelerin kendi arka plan fotoğrafı var. Ben de sevdiğim bir arka planı eklemiştim. Chat, webcam, donate vs her şeyi ayarlamıştım. Önceden hepsi gözüküyordu fakat şimdi gözükmüyor. Simsiyah sahneleri. Düzenledim yine aynı, uygulamayı sildim yükledim yine aynı. X264 yerine kendi ekran kartım olan AMD sürücüsünü falan da değiştirdim denedim olmuyor. Yayını Twitch de açtım belki ben görmüyorum diye ama orada da siyah. Bu hatayı alan tek benim herhalde hiçbir yerde göremedim. Bilgisi olan varsa yardım etsin ben OBS'i ayarlamaya başladım ama burada kalmak daha iyi Twitch Studio'da. Ek olarak söyleyeyim, OBS de her şey normal, ekran var yayın açtım denemek için bir sorun yaşamadım ama Twitch Studio belki kullanan vardır ya da duyan çok kullanışlı. Eğer hiçbir yolu yoksa OBS ile ilgili konu başlıkları paylaşın yeni başladım ya neler yapmam gerektiğini bileyim yapayım.
Şimdiden yardımı dokunacak herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı