Twitch Telefon Numarasına Kayıtlı Hesaplar Nasıl Bulunur?

MONİTÖR3569

Hectopat
Daha fazla  
Eray'dan ban yedim. Dedim ben başka hesaplardan ben bir şeyler yapıp Chat'e katılırım. Böyle birkaç tane hesap açtım. Oraya da telefon numaramı girdim, kayıp ettim. Hesapları gezdim ama bulamadım. Twitch desteğe sordum yardımcı olamayız dendi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlantıdan e-posta adresi ya da telefon numarasını giriş yap. Daha sonrasında kullanıcı adımı bilmiyorum seçeneğini seç. E-posta adresine kullanıcı adlarını atıyor. Ama telefona SMS ile atıyor mu tam bilmiyorum.

2023-02-02_01-39.png

Eğer hesabın yoksa aynı telefon, e-posta üzerinde hesap açabilirsin. Ama banlı olduğun kanala, aynı telefon vb. ile açılmış bir hesapla girince, banın kapalı kalıyor diye hatırlıyorum.

Bağlantıdan e-posta adresi ya da telefon numarasını giriş yap. Daha sonrasında kullanıcı adımı bilmiyorum seçeneğini seç. E-posta adresine kullanıcı adlarını atıyor. Ama telefona SMS ile atıyor mu tam bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1653956

Eğer hesabın yoksa aynı telefon, e-posta üzerinde hesap açabilirsin. Ama banlı olduğun kanala, aynı telefon vb. ile açılmış bir hesapla girince, banın kapalı kalıyor diye hatırlıyorum.
Eyw reis sağol

Yalnız kullanıcı adı zorunlu istiyor

Hortlatıyorum ama çözümü buldum.

1707592270269.png

Buraya telefon numaranızı +90 şeklinde girip devam et diyorsun, kullanıcı adımı unuttum diyorsun ve SMS geliyor. Yani olay numaranın başına +90 eklemekte.

Geri
Yukarı