Twitch Türkiye İçin Özel Fiyatlandırma - İmza Kampanyası

Maximen

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredir ülkemizde faaliyet gösteren Twitch'in mevcut ekonomik şartlarda Türkiye için özel Türk Lirası bazlı uygun bir fiyat belirlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Dolar ve Euro bazlı ülkelerde 5 birim parayla abonelik alınabiliyor iken ülkemizde 30+ TL üstü bir fiyat ile yayıncılara destek olabiliyoruz ülkemizde faaliyet gösteren Netflix, Spotify gibi içerik üreticileri bile Türkiye ekonomisi için makul fiyatlar sunarken Twitch'in hala dolar bazlı çalışması bana mantık dışı geliyor. Ben Türk Lirasına geçildiği takdirde hem bundan yayıncıların daha fazla kar elde edeceğini hemde destek veren kullanıcıların daha rahat aboneliklerden yararlanabileceklerini düşünüyorum.

Bu konuda sizin de desteklerinizi bekleyerek bir imza kampanyası başlatıyorum. Twitch Suppor'a konuyla ilgili aynı mesajı attığım halde hiçbir cevap gelmedi bir aydır o yüzden bu konuyla ilgili bir farkındalık yararlanmak için şuraya bir URL bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sunucu ekledikleri birçok ülkeninkinden fazla izleyici olmasına rağmen adamlar bir taraflarına takmıyorlar bizi. Sunucu için başlatılması fiyatlandırmaya göre çok daha işe yarar olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı