Twitch Turbo nedir?

Yeni gelen bir şey değil, çok eskiden olan bir şey. Artan reklamlardan sıkıldıysan, her yayıncıya tek tek abone olmak istemiyorsan direkt Turbo alıp tüm kanalları reklamsız izleyebilirsin. Özel rozet de veriyor. İsim rengini özel renk ayarlayabiliyorsun.
Aylık ücreti 6,99$.

Yeni gelen bir şey değil, çok eskiden olan bir şey. Artan reklamlardan sıkıldıysan, her yayıncıya tek tek abone olmak istemiyorsan direkt Turbo alıp tüm kanalları reklamsız izleyebilirsin. Özel rozet de veriyor. İsim rengini özel renk ayarlayabiliyorsun.
Aylık ücreti 6,99$.
Aylık 140₺ gibi bir fiyat ödüyorsun, bence biraz pahalı ve deymeyebilir.

Eğer ki çok fazla yayıncı izliyorsan mantıklı olabilir fakat az yayıncı takip ediyorsan onlara 9,90 TL’ye abone olmak daha mantıklı tabii.
Veya Amazon Prime ile almakta mantıklı olabilir. 40₺'ye aylık bedava abone oluyorsun. Şuan türkiye ne kadar Amazon Prime pahalanmış olsa dahi hepsinden daha ucuz ödüyor.

Veya amazon ile almakta mantıklı olabilir. 40₺'ye aylık bedava abone oluyorsun. Şuan türkiye ne kadar Amazon Prime pahalanmış olsa dahi hepsinden daha ucuz ödüyor.

40 TL’ye evet Amazon Prime avantajlarından yararlanıyorsun ayrıca fakat kanal aboneliği sadece 1 adet. Eğer Prime avantajlarıyla vesaire işi olmayan biriyse yine o paraya 4 farklı yayıncıya abone olmak daha mantıklı. 1 ay önce Prime 8 TL iken çok hesaplıya denk geliyordu fakat şahsen Prime avantajlarıyla işim olmadığından dolayı aboneliğimi iptal ettim.

40 TL’ye evet Amazon Prime avantajlarından yararlanıyorsun ayrıca fakat kanal aboneliği sadece 1 adet. Eğer Prime avantajlarıyla vesaire işi olmayan biriyse yine o paraya 4 farklı yayıncıya abone olmak daha mantıklı. 1 ay önce Prime 8 TL iken çok hesaplıya denk geliyordu fakat şahsen Prime avantajlarıyla işim olmadığından dolayı aboneliğimi iptal ettim.
Ben şahsen çokta olmasada açıyorum Prime Video'yu izliyorum birşeyler.

Geri
Yukarı