Twitch vs Kick

SparkLun

Centipat
Daha fazla  
Twitch'de tam yayınlara baslicam derken kötü gelişmeler oldu. O yüzden Twitch gibi ne izleyicisini ne de yayıncıyı düşünen bir platformda yayın açmak istemiyorum. Alternatif olarak kick'de yayın açmak mantıklı mı? Sizce ilerde geleceği ne olur? YouTube'dan mı açsam? Ne önerirsiniz? Twitch zaman kaybı gibi

Twitch'de tam yayınlara başlayacağım derken kötü gelişmeler oldu. O yüzden Twitch gibi ne izleyicisini ne de yayıncıyı düşünen bir platformda yayın açmak istemiyorum. Alternatif olarak Kick'de yayın açmak mantıklı mı? Sizce ileride geleceği ne olur? YouTube'dan mı açsam? Ne önerirsiniz? Twitch zaman kaybı gibi.

Twitch.

Twitch'de tam yayınlara başlayacağım derken kötü gelişmeler oldu. O yüzden Twitch gibi ne izleyicisini ne de yayıncıyı düşünen bir platformda yayın açmak istemiyorum. Alternatif olarak Kick'de yayın açmak mantıklı mı? Sizce ileride geleceği ne olur? YouTube'dan mı açsam? Ne önerirsiniz? Twitch zaman kaybı gibi.

Ben yayın izleyen birisi olmasam da... Twitch'ten ilk zamanlar ünlü olanlar oldu sonrası da kendi çapında 1K anca izleniyor. Taş çatlasın 2K. Kicki ilk kez duydum ama popülerleşirse sizin için çok güzel fırsat olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch de gelişirsin kitlesi geniş. O tarz platformlara YouTube gibi uygulamalardan kitle elde etmiş ve canlı yayın platformunun sponsorluğu sayesinde de yayın açıyorlar.

Doğru. Twitch yeni yayıncılar için zaman kaybı kazandığın paranın %50'si Twitch'e gidiyor zaten eğer kitleni geliştirecek kadar azimli isen başlayabilirsin, büyük yayıncıların ileride Kick'e geçiceğini sanmıyorum (tabii Twitch daha kötüye gitmez ise) ben Kick'e hiçbir zaman girmedim ve ne olduğunu bilmiyorum ama o kadar güzel söylemler duydumki iki yerdede başlayıp hangisinde daha fazla etkileşim aldığını hesaplaman gerek.

Geri
Yukarı