Twitch, Yapay Zekayla 7,5 Milyon Bot Hesabı Platformdan Uzaklaştırdı

Twitch'te bir yerlere gelmiş insanlara bot demek mi ? Dostum bunun adı çekememezlik sanki.
İkisini de takip ediyorum. Ama onların takipçileri onlara bot atıyor bu yalan değil. Birini karınca çiftliğim zamanlarından, diğerini half life şampiyonluğundan beri tanıyorum. Yani çekememezlik falan yok ortada. Boş yapma.

İkisini de takip ediyorum. Ama onların takipçileri onlara bot atıyor bu yalan değil. Birini karınca çiftliğim zamanlarından, diğerini half life şampiyonluğundan beri tanıyorum.
Eski izleyicilerden olduğunuz için nesnel yorum yapabilirsiniz tahminimce.Ben izlemiyorum ikisini de o yüzden bilmiyorum.Herhangi bir kanıt var mı ? Eğer bir kanıt var ise haklısınız demektir.Bu arada eskiden beri izlediğinize göre çekememezlik tezimi çürütmüş oluyorsunuz.Tek istediğim bot olduklarına dair kanıt.

Hala bot falan diyorsunuz ya, çocuk musunuz arkadaşlar? Adam 100K izleniyor 7.5M bot banlandığı halde. Girin bakın. Kaynağınız varsa açıklayın, öyle sallamakla olmuyor.

Dalga geçtiğimi anlamanız için ünlem mi koymam lazım illa? Elraenn'i severim laf etmem zaten, Unlost bana hitap etmiyor. Dedim 2 dalga geçeyim yoksa ben de biliyorum bot basmadığını herkes işini hakkıyla yapıyor. Lütfen bazen mizahsal yaklaşın yorumlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı