Twitch yayın izlerken sürekli donuyor

Şimdi söyle bir durum var. 75 Mbps paket kullanıyorum tesisatımda yeni nerdeyse tamamını alabiliyorum fakat yoğunluk olduğu zaman (17:00-01:00 arası diyebilirim) aşırı yavaşlıyor.

hat değerlerim bu şekilde ;
Ek olarak nPerf üzerinden yapmış olduğum test sonucu;

Dosya Ekleri

• hatd.png
    hatd.png
    13,8 KB · Görüntüleme: 41
  • 75.png
    75.png
    8,2 KB · Görüntüleme: 23
Şimdi söyle bir durum var. 75 Mbps paket kullanıyorum tesisatımda yeni nerdeyse tamamını alabiliyorum fakat yoğunluk olduğu zaman (17:00-01:00 arası diyebilirim) aşırı yavaşlıyor.

hat değerlerim bu şekilde ;
Ek olarak nPerf üzerinden yapmış olduğum test sonucu;
Kesinleşmiş oldu internet hızın yüzünden ama merak ettiğim şey ise nasıl bir yoğunluk bu kadar düşürdü bence türk telekomun müşteri hizmetlerini aramalısın.

Kesinleşmiş oldu internet hızın yüzünden ama merak ettiğim şey ise nasıl bir yoğunluk bu kadar düşürdü bence türk telekomun müşteri hizmetlerini aramalısın.
Millenicom kullanıyorum. Saha dolabına yakın oturuyorum 2 tane var fakat boş port yok heralde bu yüzden aşırı yoğunluk oluyormuş. Acaba hızımı 50 Mbps'e düşürseler düzelir mi?

Galiba benim dediğimi kimse dinlemek istemiyor neyse. Başka insanlara da sor eğer başkalarında drop varsa Twitch kaynaklıdır. Zaten Youtube yayınlarına girip denersen direkt anlarsın.

Herkes izliyor ama rahat rahat benim gibi sorunu olanlar vardır illaki tabii.
Nonolive ve Youtube gibi platformlarda dener misin? Bahsettiğim Twitch drop sorunu herkeste olmuyor belirli bir kesimde oluyor. Bir Valorant yayınında direkt yayıncı ile konuşmuştum bu bilgiyi direkt yayıncı verdi yani. Hatta bir yayıncıya daha sormuştum chat içerisinde de aynı sorunu yaşayanlar vardı.

Nonolive ve Youtube gibi platformlarda dener misin? Bahsettiğim Twitch drop sorunu herkeste olmuyor belirli bir kesimde oluyor. Bir Valorant yayınında direkt yayıncı ile konuşmuştum bu bilgiyi direkt yayıncı verdi yani. Hatta bir yayıncıya daha sormuştum chat içerisinde de aynı sorunu yaşayanlar vardı.
Anladım. Youtube'da sorun olmuyor evet haklısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı