Çözüldü Twitch 1080p yayın izlerken donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SalihReizz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Twitch platformunda yayın izlerken 1080P'de ufak takılmalar yaşıyorum. YouTube'da 4K videoyu akıcı bir şekilde izleyebiliyorum, internet hızımda da bir sıkıntı yok:

oş.png

Bunun sorunu ne olabilir?

Sistem özellikleri:
-R5 1600 AF işlemci.
-8 GB 3200 MHz RAM.
-GT220 1 GB ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam işe yaradı sağolun. Ancak ben bu sorunu Chrome üzerinden izlerken yaşıyorum ve Chrome'u kullanırken izlemek istiyorum bunun için bir öneriniz var mıdır acaba?
Eklentilerden veya değiştirdiğin Chrome ayarlarından kaynaklı olabilir. Mevcut eklentileri tek tek devre dışı bırakarak dene veya Chrome'u tamamen kaldırıp tekrar kur.
Arkadaşlar merhaba,
Twitch platformunda yayın izlerken 1080P'de ufak takılmalar yaşıyorum. YouTube'da 4K videoyu akıcı bir şekilde izleyebiliyorum, internet hızımda da bir sıkıntı yok:

Eki Görüntüle 1578651

Bunun sorunu ne olabilir?

Sistem özellikleri:
-R5 1600 AF işlemci.
-8 GB 3200 MHz RAM.
-GT220 1 GB ekran kartı.
Farklı tarayıcı ile dene.

Hocam işe yaradı sağolun. Ancak ben bu sorunu Chrome üzerinden izlerken yaşıyorum ve Chrome'u kullanırken izlemek istiyorum bunun için bir öneriniz var mıdır acaba?
Eklentilerden veya değiştirdiğin Chrome ayarlarından kaynaklı olabilir. Mevcut eklentileri tek tek devre dışı bırakarak dene veya Chrome'u tamamen kaldırıp tekrar kur.

Çözüm

Geri
Yukarı