Twitch yayını için İnternet sağlayıcısı önerisi

50 Mbps bir paket alırsanız 3 Mbps upload veriyorlar. Kurtarmaz gibi geliyor. 2200 ile yayın açtığımızı varsyalım başlangıç için fena olmaz ama kalitesi üzer.

Netspeed, Milleni, TurkNet ile görüşün hangisi 4 Mbps upload sağlarsa onu seçin. Milleni sağlıyor diye aklımda kalmış ama emin olamadım.

50 Mbps bir paket alırsanız 3 Mbps upload veriyorlar. Kurtarmaz gibi geliyor. 2200 ile yayın açtığımızı varsyalım başlangıç için fena olmaz ama kalitesi üzer.

Netspeed, Milleni, TurkNet ile görüşün hangisi 4 Mbps upload sağlarsa onu seçin. Milleni sağlıyor diye aklımda kalmış ama emin olamadım.
hocam benim 83 mbps çıktı tavsiyen nedir ?

Milleni'nin sitesinde şöyle bir açıklama yer alıyor.

İnternet paketlerinin upload (yükleme) hızı kaçtır?
8, 12 ve 16 Mbps'ye kadar hızlı internet paketleri için upload hızı 800 Kbps, 24 ve 35 Mbps’ye kadar hızlı internet paketleri için 3 Mbps, 50 ve 100 Mbps’ye kadar hızlı internet paketleri için ise 4 Mbps’dir.

Her İSS farklı paketler sunacaktır size bunu biz bilemeyiz. Ancak TTnet'i pek önermiyorum malum uplod'a bile kota uygulamaktalar.

Nerede uyguluyorlar emin misin kanıtın varmı elinde uyguladıklarına dair bol keseden atıyorsunuz? Upload oranım 81.26 GB olmasına rağmen hâla bir kısıtlamaya gidilmedi. Aşağıdaki resimler kanıtıdır, hemen çamur at izi kalsın yada yorum atmak için yorum atmayın.
Adsız.png
Adsız1.png

@FurkanHLL kardeşim kimseye aldırış etme ben dün konu açtım o konuya bak ona nâzaran birşeyler ayarla kendine, ben 4Mbps upload ile 720p 60fps yayın yapıyorum gayet net ekran.

Sana 2 tane link bırakıyorum onları kontrol edersin, çoğu boş yorum atmış emin ol.

Buradan ulaşabilirsin konuya.

Bu link canlı yayın linkim kontrol et

Son düzenleme:

Geri
Yukarı