Twitch Yayını İzlerken Donma Sorunu

Goniuss

Hectopat
Ben Twitch'ten yayın izlerken internet hızım yeterli olmasına rağmen 360P de bile yayın donuyor izleyemiyorum. Evimde 1 bilgisayar daha var ve telefonum var onlarda sorunsuz izleyebiliyorum. Sorun nerede bilmiyorum. Youtube'de rahatlıla 1080P video izleyebiliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet farklı tarayıcıda da sorun aynı malesef. Kablolu bağlandığım zaman herhangi bir sıkıntı olmuyor Wi-Fi ile bağlanınca problem oluyor bunu da belirtmek istedim.

Kablolu bağlandığın da ve kablosuz bağlandığın da dns ayarları aynı mı ya da birisin de ayarlandığın da diğerinde de geçerli oluyor muydu?
İkilem de kaldım :D

DNS ayarların 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 şuanda kablosuzda. Ama şunu da belirteyim dizüstü bilgisayar kullandığım için kabloyu denemek için takmıştım kablo takınca takılma oluyor. Wi-Fi geçtiğimde donmalar başlıyor.

Kusura bakmayın internette de biraz araştırdım ama herhangi birşey bulamadım. Size yardımcı olamayacağım.

Evet bende baktım burada da açılan konular var fakat hiçbiri çözülememiş. Umarım bu sefer bir bilen veya yardım edebile çıkar. Sana da teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı