Twitch yayını yaparken "Kare Atlama" sorunu

Perci

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 3 MPBS upload hızına sahip bir internetim var ve 720p yayın yapmak istiyorum. OBS ayarlarımı yaptım 720p 30 FPS ayarladım. Twitch'ten düşük gecikme modunu da aktif ettim ama yayındayken kare atlama yaşıyorum. Ben ilerliyorum ilerlediğim yer görünmüyor durduğum yere geçiyor ne yapmam lazım. Bit hızını 3500 3000 yapıyorum olmuyor 1500 yapıyorum yine olmuyor.

Sistem Özelliklerim:
Anakart: Asus Prime B350M-K
İşlemci: Ryzen 5 2400G
Ekran Kartı: Msi Gaming X Gtx 1050 Tİ
RAM: Gskill Triden Z RGB 8x2 16 GB 3200 MHz
SSD: Samsung 850 Evo 250 GB
HDD: WD 1TB Caviar Blue
Soğutucu: CM Masterliquid Lite 240
PSU: Thermaltake Tr2 S 600W

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu çözmüştüm ama hatırlamıyorum nasıl yaptığımı.

Hocam streamlabs yada obs hangisinden video kaydediyorsan ayarlarını ss atman mümkün mü?
Bende bazen hiç kare atlama olmazken bazen ciddi kare atlamalar oluyor. O da yayına etki ediyor.

Hocam streamlabs yada obs hangisinden video kaydediyorsan ayarlarını ss atman mümkün mü?
Bende bazen hiç kare atlama olmazken bazen ciddi kare atlamalar oluyor. O da yayına etki ediyor.
Hocam şuan yayın yapmıyorum, cpu'ya binen yükü biraz hafiflet veryfast seçip dene olmazsa fast seçip dene. Sistemini bilmediğim için bişey diyemiyorum şuanda.

Hocam şuan yayın yapmıyorum, cpu'ya binen yükü biraz hafiflet veryfast seçip dene olmazsa fast seçip dene. Sistemini bilmediğim için bişey diyemiyorum şuanda.

Hocam sistemim çok güçlü değil yayın kodlayıcı GPU'da şu an , tamamen yetersiz desem sürekli kare atlama olur.Örneğin 3 gündür yayın yaparken kare atlama hiç yokken bugün kare atlama ile karşılaşıyorum. İşlemci G4560 (düşük kalabiliyor fakat kodlayıcı GPU'da) ekran kartı ise 1050ti

Geri
Yukarı