Twitch yayını yaparken "Kare Atlama" sorunu

Hocam sistemim çok güçlü değil yayın kodlayıcı GPU'da şu an , tamamen yetersiz desem sürekli kare atlama olur.Örneğin 3 gündür yayın yaparken kare atlama hiç yokken bugün kare atlama ile karşılaşıyorum. İşlemci G4560 (düşük kalabiliyor fakat kodlayıcı GPU'da) ekran kartı ise 1050ti
Hocam ekran kartına binen yükü değiştirerek denemeniz lazım fazla yük bindirirseniz sorun çıkabilir.

Hocam sistemim çok güçlü değil yayın kodlayıcı GPU'da şu an , tamamen yetersiz desem sürekli kare atlama olur.Örneğin 3 gündür yayın yaparken kare atlama hiç yokken bugün kare atlama ile karşılaşıyorum. İşlemci G4560 (düşük kalabiliyor fakat kodlayıcı GPU'da) ekran kartı ise 1050ti
Bazen oluyor bazen olmuyor ise sorunun internet sağlayıcınız da olduğunu düşünmekteyim. Kodlayıcıyı GPU yapıyorum dediniz. Eyer yayında ekran kartını zorlamayacak bir oyun oynarsanız drop girmez ama yüksek kapasiteli bir oyun oynarken yayın yapıyor iseniz bu ekran kartınızı zorlayacaktır ve öncelikli performansı oyuna vereceği için arka planda yayına drop girmesi normaldir.

hocam bendede sağlam bir sistem var bu olay benım başıma bu hafta geldı ne yaptıysam düzeltemedim daha önce sorunsuz yayın yapabiliyordum bi anda oldu düzelte bilen olduysa yardım edermisiniz .
sorun bulunmuştur detaylica anlatim için video yükleniyordur gençler.
nerden buldunuz rica +

Geri
Yukarı