Twitch yayınında Alt+Tab atınca oyun donuyor

• Konuyu başlatan eqNd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 7B

eqNd

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sayın Technopat üyeleri. Sorunum tam olarak şöyle aslında, oyun oynuyorum mesela, bunu LoL üzerinden örnek verelim, ölünce Alt+Tab yaptım ve başka bir iş ile uğraşacağım. Ekran LoL'de kalıyor ve donuyor ekran, yani orada devam etmiyor, kalıyor öyle. Örnek fotoğraf:

1571508068311.png

Ben Alt+Tab yapınca oyun devam etmiyor kısaca, neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch yayınlarında zaten oyunu alt+tap yaptığınızda ya masaüstünü verir ya da oyunu+sesinizi.

Alt+Tap sonrasında sesiniz geliyor ve Oyuna tekrar döndüğünüzde oyuna rahatça devam edebiliyormusunuz?

Oyunu tam ekranlı pencere modunda çalıştırıp, oyun yakalama modu yerine pencere yakalama moduna alın OBS'ten istediğiniz şey öyle oluyor. ALT+TAB yapınca yayına oyun devam ederek gidecektir.

Oyunu tam ekranlı pencere modunda çalıştırıp, oyun yakalama modu yerine pencere yakalama moduna alın OBS'ten istediğiniz şey öyle oluyor. ALT+TAB yapınca yayına oyun devam ederek gidecektir.
Onun yerine özel bir arkaplan hazırlayıp oyun yerıne o arkaplanın çıkması daha mantıklı olmaz mı? :/

Onun yerine özel bir arkaplan hazırlayıp oyun yerıne o arkaplanın çıkması daha mantıklı olmaz mı? :/
Bu kişiden kişiye göre değişir. Neden ben ALT+TAB yapınca insanlar yaptığım ekranı izlesinler ki boş boş? Atıyorum ölmüşsem ve baseden kuleye doğru yürüyorsam en azından onu izlemeleri boş bir arkaplan izlemelerinden daha mantıklı bence. Tabi dediğim gibi kişiden kişiye göre değişir.

Benim demek isteğim arkada WhatsApp açık öldüm adam donuk ekran izlemesin. Arkada oyun devam etsin ben WhatsApp'da devam edeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı