Twitch yayınları için öneri

Berker1925

Hectopat
Herkese selam. Öncelikle Twitch'e içerik üretmeye ve yayın açmaya henüz yeni başladım. Sizce kendimi daha net geliştirmek için nasıl bir yol izlemeliyim. Hangi oyunları oynamalı veya ne tür ne tarz içerik çıkarmalıyım yayınlarımda? Çok kararsızım ve pek fazla bilgim yok. Yardımlarınız için şimdiden sağ olun <3

Oyun konusunda pek bir şey söyleyemem ama bunlar yeterli olmaz.
İzleyici sizi izlemek zorunda hissetmeli bir şey katmalısınız. muhabbettiniz falan da sarmalı yani
sadece oyun için izlenmezsiniz.

Oyun konusunda pek bir şey söyleyemem ama bunlar yeterli olmaz.
İzleyici sizi izlemek zorunda hissetmeli bir şey katmalısınız. muhabbettiniz falan da sarmalı yani
sadece oyun için izlenmezsiniz.
5 kişilik bir arkadaş grubumuz var sohbet makara çeviriyoruz. Makaranın sardığını da düşünüyorum ancak sanki kendimi ön plana çıkaramıyorum gibi.

Küçükte olsa bir kitleye sahip değilseniz Twitch'te izlenmeniz çok zor. Tavsiyem canlı yayınları bölüm bölüm Youtube'a atmanız, önemli yerleri kesip atmanız.
Çünkü çoğu izleyici kaliteli, eskiden beri izlediği kanallar varken yeni kanalları izlemek istemez.
Zaten 100 üzeri izleyiciye sahip değilseniz Twitch algoritmasında gözükmeniz çok zor.

Küçükte olsa bir kitleye sahip değilseniz Twitch'te izlenmeniz çok zor. Tavsiyem canlı yayınları bölüm bölüm Youtube'a atmanız, önemli yerleri kesip atmanız.
Çünkü çoğu izleyici kaliteli, eskiden beri izlediği kanallar varken yeni kanalları izlemek istemez.
Zaten 100 üzeri izleyiciye sahip değilseniz Twitch algoritmasında gözükmeniz çok zor.
aklımda aldığım klipleri tiktoka ve shortsa atmak var onları yaptıktn sonra zamanla olur diye düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı