Twitch yayınları izlerken donuyor

4-5 gündür aynı sorundan şikayetçiyim. Yok mu bu illetin çözümü ya.
Arkadaşlar aynı sorunu 1 haftadır ben de yaşıyorum. İnternet değerlerim çok normal Superonline 500Mbit internet kullanıyorum fakat canlı yayınlarda Kick olsun Twitch olsun sürekli donuyor. Bizim yapabileceğimiz bir işlem var mı sizin sorun çözüldü mü devam ediyor mu?
İl: Ankara
İşi ileriye götürüp üst yetkililerle görüştüm ve kendi taraflarında yapabilecekleri bir şey olmadığını sorunun da bu bir ara Twitch/Kick kapatıldığı için ondan dolayı kaynaklabileceğini söylediler. Bende güncel durum biraz azaldı ama arada olmaya devam ediyor.

Bilmem bir arkadaş böyle söylemişti ondan kaynaklanıyor sorun diye onu söyledim.

Güzel arkadaşım bir arkadaş öyle söylemişti diye doğru olduğu anlamına gelmiyor ve modem ile hiç alakası yok.
Bende de aynı sorun var ve sabahları iyiyken akşam olunca Twitch ve Kick'te yayın izlerken sürekli donmalar oluyor.
Üstte başka arkadaşta şöyle yazmıştı ki doğru: Amazon sunucularında sorunlu Kick ve Twitch aynı altyapıya sahip o yüzden ikisi de kasar.
YouTube'dan 4K video açıp hiç donmadan izleyebiliyorum bu arada ve internet Speedtest'i de normal çıkıyor.

Güzel arkadaşım bir arkadaş öyle söylemişti diye doğru olduğu anlamına gelmiyor ve modem ile hiç alakası yok.
Bende de aynı sorun var ve sabahları iyiyken akşam olunca Twitch ve Kick'te yayın izlerken sürekli donmalar oluyor.
Üstte başka arkadaşta şöyle yazmıştı ki doğru: Amazon sunucularında sorunlu Kick ve Twitch aynı altyapıya sahip o yüzden ikisi de kasar.
YouTube'dan 4K video açıp hiç donmadan izleyebiliyorum bu arada ve internet Speedtest'i de normal çıkıyor.
Cloudfare WARP kurdum şu anlık sıkıntı yok donmadan izliyorum.

Geri
Yukarı