Twitch yayınlarını takip etmek

Normalde yayıncılara para vermem ama Twitch Prime Türkiye fiyatı 8TL olunca ve videoyun her ay çekiliş yaptığı için abone oldum şu an 2.aydayım haftaya 3.ayım olacak.
Evet, çekiliş konusuna gelecektim. O yönden avantaj sağlıyor sanırım ama hayatı boyunca bir defa bile bir çekiliş kazanamamış biri olarak ona bile abone olasım yok.

Arkadaşlar, düzenli yayıncıları izleyen vardır aranızda, nasıl oluyorda düzene sokup sıkılmadan izleyebiliyorsunuz? Birçok defa izlemeyi denedim ama canım sıkılıyor sürekli bir şey olacakta güleceğim şaşıracağım diye bekliyorum ama sıkılıyorum sürekli. Zevkime mi uymuyor bilmiyorum ama izlemekte istiyorum. Ne yapayım? 😅
Sosyoloji okuyan arkadaşıma sormuştum.
Oda internet ve bilgisayar oyunlarının artması ,asosyalliğin artış göstermesi ve insanların muhabbet etme yada muhabbet izleme ihtiyacını artırıyor demişti.
Abone vb yayın izleyenlere para atmanın da hayranlıktan olduğunu söylemişti.
Bence gayet haklı galiba kim bedavaya izlenen birşeye para atarki?Çok paran varsa atarsında pek öyle olduğunu sanmıyorum.Asıl amaç nickname okunması ve teşekkür edilmesi.
Bir nevi psikologların yaptığını biraz daha dolandırılmış versiyonu olarak düşünebilirsiniz.

Sosyoloji okuyan arkadaşıma sormuştum.
Oda internet ve bilgisayar oyunlarının artması ,asosyalliğin artış göstermesi ve insanların muhabbet etme yada muhabbet izleme ihtiyacını artırıyor demişti.
Abone vb yayın izleyenlere para atmanın da hayranlıktan olduğunu söylemişti.
Bence gayet haklı galiba kim bedavaya izlenen birşeye para atarki?Çok paran varsa atarsında pek öyle olduğunu sanmıyorum.Asıl amaç nickname okunması ve teşekkür edilmesi.
Bir nevi psikologların yaptığını biraz daha dolandırılmış versiyonu olarak düşünebilirsiniz.
Ya ben dolandırmak olarak görmüyorum, evet çoğu kişi nick'i okunsun diye de bağış atıyor ama genellikle yayıncı izleyiciyi eğlendirdiği ve hakkını almasını gerektiğini düşündüğü için bağış atıyor diye düşünüyorum.

Ya ben dolandırmak olarak görmüyorum, evet çoğu kişi nick'i okunsun diye de bağış atıyor ama genellikle yayıncı izleyiciyi eğlendirdiği ve hakkını almasını gerektiğini düşündüğü için bağış atıyor diye düşünüyorum.
Dolandırıcılık değilde öylesine para atıyorlar diyelim :D

Geri
Yukarı