Twitch'de kişisel kanal için sadakat puanı nasıl aktif edilir?

3054869

Centipat
Arkadaşlar, biliyorsunuz ki Twitch'de sadakat puanı diye bir şey var. Aradım aradım bulamadım kendi kanalım için sadakat puanlarını aktif etmek istiyorum, baktığım kadarıyla bir şart istemiyor. Bilenler yazarsa sevinirim.

Hatırlayamanlar için resim;
dsadasds.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun için öncelikle 50 takipçiye, 7 ayrı gün yayın yapman, ortalama 3 izleyici, toplam 8 saat yayın yaptıktan sonra bildirimlerden bir forum gelicek onu doldur otomatik gelecektir.

Arkadaşların dediği gibi öncelikle iştirak olmalısın. Gerekli iştiraklik koşulları sağlanıp kanalın incelendikten sonra otomatik olarak açılacaktır.

Haftada 3 gün yayın açıyorum ve çıkmadı.
Açtığın yayın sayısı önemli değil. Tamamlanan gereken kriterler var. Örneğin ortalama 3 izleyici. Kanal içinde yayıncı paneli, başarılar kısmına girersen "İştirak Olmaya Giden Yol" adlı bir başarım göreceksin. O başarımın tüm gereklerini tamamla. Tamamladıktan birkaç gün içinde açılır.

Açtığın yayın sayısı önemli değil. Tamamlanan gereken kriterler var. Örneğin ortalama 3 izleyici. Kanal içinde yayıncı paneli, başarılar kısmına girersen "İştirak Olmaya Giden Yol" adlı bir başarım göreceksin. O başarımın tüm gereklerini tamamla. Tamamladıktan birkaç gün içinde açılır.
Selamlar ben bugün iştirak oldum ve ben de kanal sadakat puanlarına erişemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı