Twitch'de yayın yaparken takipçi kazanmak için ne yapmak gerekli?

Kayrakinx

Centipat
Arkadaşlar Twitch'de yayıncıyım fakat gelişemiyorum. Son 2 3 gündür takipçi gelmiyor, 23 takipçim var. Gelişmek ve dikkat çekmek için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Twitch'de yayıncıyım fakat gelişemiyorum. Son 2 3 gündür takipçi gelmiyor, 23 takipçim var. Gelişmek ve dikkat çekmek için ne yapmalıyım?
Fortnite. Fortnite yayını yaparken 10-15 izleyiciye çıkarken Apex,Pubg geçtiğim zaman 3 kişiyi geçmiyordu. İzleyicilerle birlikte oynarsan çok hızlı takipçi kasarsın ama kitlen max 15 yaşında çocuklardan oluşur ve bir süre sonra kafan kaldırmayabilir.

Kamera aç, esprilerin kaliteli olsun. Discord sunucusunda ortam kurmaya çalış discordundaki insanlarla gerçek hayatta tanışabilirsen tanış. Bunların kitle oluşturmada artiları olabilir.

Drama yapıp, ona buna sallarsan, takipçi geliyor diye duydum. Bir de sınırsız çekiliş yaparak kanalı büyütebilirsin. Ek olarak da izlenme botu atarsan, kanalın çok hızlı bir şekilde büyür(!)

İkiz kulelerin yoksa bir gelişme bekleme bu ortamlarda virüsden dolayı zaten yığılma var. Buna vaktini ayıracağına otur bir programlama dili öğren veya İngilizce öğren daha faydalı olacaktır.

Gerçekten zor iş. Pasta'dan payını alan çok kişi yok zaten. Yüksek izlenme için tanıdık'ın olması gerek. Kız olmanın avantajları oluyor tabi. Yoksa kimse az izlenen kişilere bakmıyor. Ben yayın açmıyorum ama bir bakayım dedim benim de takipçim varmış. Nasıl iş anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı