Çözüldü Twitch'te bilmediğim birine abone oldum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FurkanGuray1

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, ben Amazon Prime ile X isimli kişiye aboneydim. Sonra iptal edip y kişisine abone olacaktım ancak hiç tanımadığım, yayın yapmayan yabancı birine abone olmuşum. Sonrasında Amazon Prime'dan para iademi aldım, 2 ila 10 gün arasında kartıma aktarılcağı söylendi. Eğer aktarılırsa Sub'lık iptal olur mu ya da nasıl sublık iptal ederim?

Çözüm
Muhtemelen iptal olur, bilmediğiniz bir kişiye nasıl abone oluyorsunuz, anlayamadım?
1618050455106.png
Selamlar, ben Amazon Prime ile X isimli kişiye aboneydim. Sonra iptal edip y kişisine abone olacaktım ancak hiç tanımadığım, yayın yapmayan yabancı birine abone olmuşum. Sonrasında Amazon Prime'dan para iademi aldım, 2 ila 10 gün arasında kartıma aktarılcağı söylendi. Eğer aktarılırsa Sub'lık iptal olur mu ya da nasıl sublık iptal ederim?
İsim benzerliği falan mı oldu? Bilmeden abone olmak da garipmiş. Evet subluğunuz iptal olur.

Daha öncesinde benim bir kanala aboneliğim bulunuyordu ve kartımda bir sonraki ay için ücret olmayacağından dolayı henüz abonelik bitmeden aboneliğimi kendim iptal ettim. Amazon bana bir mesaj göndererek "aboneliğin iptal edildi ve artık aramızda olmayacağın için abonelik ücretini yakın zamanda kartına iade edeceğiz" dedi ama herhangi bir iade gelmedi. Sana da bir iade gelmeyebilir haberin olsun. Ayrıca abonelik iptal olmaz 1 ayın sonuna kadar o kişiye olan aboneliğin devam eder ve yalnızca sonlandığı zaman yeni bir yayıncıya abone olabilirsin.

Geri
Yukarı