Twitch'te Japonca İsim Kullanma

agustd

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bundan 1 hafta önceye kadar bunu sormuştum ve internette ise hiçbir sağlıklı bilgi bulamadım. Ben kendim yapıp kendim buldum ve o kadar kolaymiş ki inanamadım. Ben Çince yaptığım için Çince anlatacağım. Aynı yolları uygulayarak farklı diller ile de yapabilirsiniz.

1- Twitch hesabımızdan Dil'i Çince yapıyoruz.
2- Bu siteye gidip (Çince klavye - Çince harfleri) kullandığımız normal takma ismi, Çince bir şekilde yazıyoruz. (Nickname ile aynı olmalıdır.)
3- "Görünen isim" kısmına yapıştırıyoruz. Dikkatinizi çekerim, Nickname'e değil, görünen isime yapıştırıyoruz. Kaydediyoruz. Bu kadar. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, bundan 1 hafta önceye kadar bunu sormuştum ve internette ise hiçbir sağlıklı bilgi bulamadım. Ben kendim yapıp kendim buldum ve o kadar kolaymiş ki inanamadım. Ben Çince yaptığım için Çince anlatacağım. Aynı yolları uygulayarak farklı diller ile de yapabilirsiniz.

2- Bu siteye gidip (Çince klavye - Çince harfleri) kullandığımız normal takma ismi, Çince bir şekilde yazıyoruz. (Nickname ile aynı olmalıdır.)
3- "Görünen isim" kısmına yapıştırıyoruz. Dikkatinizi çekerim, Nickname'e değil, görünen isime yapıştırıyoruz. Kaydediyoruz. Bu kadar. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bunu arayan bir insanın internetten aramadan zaten direk bunu yapması lazım?

Arkadaşım dikkat et, nikinin karakterlerini tıklayarak ortaya çıkan Çince'ya da Japonca sözcük, nikini ifade etmez. Tuhaf bir şey yazıp arkadaşlarına dalga konusu olma.

2- bu siteye gidip (Çince klavye - Çince harfleri) kullandığımız normal takma ismi, Çince bir şekilde yazıyoruz. (nickname ile aynı olmalıdır.)
3- "görünen isim" kısmına yapıştırıyoruz. Dikkatinizi çekerim, Nickname'e değil, görünen isime yapıştırıyoruz. Kaydediyoruz. Bu kadar. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Çok işime yaradı teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı