Twitch'te Japonca İsim Kullanma

Arkadaşlar selam, bundan 1 hafta önceye kadar bunu sormuştum ve internette ise hiçbir sağlıklı bilgi bulamadım. Ben kendim yapıp kendim buldum ve o kadar kolaymiş ki inanamadım. Ben Çince yaptığım için Çince anlatacağım. Aynı yolları uygulayarak farklı diller ile de yapabilirsiniz.

1- Twitch hesabımızdan Dil'i Çince yapıyoruz.
2- Bu siteye gidip (Çince klavye - Çince harfleri) kullandığımız normal takma ismi, Çince bir şekilde yazıyoruz. (Nickname ile aynı olmalıdır.)
3- "Görünen isim" kısmına yapıştırıyoruz. Dikkatinizi çekerim, Nickname'e değil, görünen isime yapıştırıyoruz. Kaydediyoruz. Bu kadar. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Öğrendiğim iyi oldu. Benim de sol elimde Japonca dövme var. ☺️ Ben de olmazsa o dövmeyi koyarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İsminizi Japonca, Çince yapınca ne oluyor? Havalı mı oluyorsunuz? İnsanlara boşuna Google translate kullandırtmanın manası yok.

İsminizi Japonca, Çince yapınca ne oluyor? Havalı mı oluyorsunuz? İnsanlara boşuna Google translate kullandırtmanın manası yok.
Aslında ben isimden ibaret anlamlı kelime koymayı tercih ediyorum kişisel mesele koyup koymamak sana kalmış bir konu o yüzden havalı olmaya çalışmaya gerek yok.

Aslında ben isimden ibaret anlamlı kelime koymayı tercih ediyorum kişisel mesele koyup koymamak sana kalmış bir konu o yüzden havalı olmaya çalışmaya gerek yok.

Japon değilsen mantığı yok. Ne koymak istersen onu koy tabii ki de bu şeyi Türkçe de koyabilirsin. Ne Çince ne de Japonca yapınca ne havalı ne de mantıklı oluyor.

Japon değilsen mantığı yok. Ne koymak istersen onu koy tabii ki de bu şeyi Türkçe de koyabilirsin. Ne Çince ne de Japonca yapınca ne havalı ne de mantıklı oluyor
Herşey mantık aramak hayatta insanı en olumsuz etkileyen şeylerden biri bazen her şeyi olayın akışına bırakmak gerekir.

Her şey mantık aramak hayatta insanı en olumsuz etkileyen şeylerden biri bazen her şeyi olayın akışına bırakmak gerekir.

Akışına bırakmakla Twitch nickinin ne alakası var? Cevap veremeyince bir garip oldunuz. Düpedüz mantıksız ne demek istiyorsan Türkçe de belirtebilirsin. İnsanlar ismini Japonca görünce ne sana "helal be" ne de "abi çok iyi yahu" demeyecek. Ne hoş duruyor ne mantığı var. Şimdi oradan biri fışkırıp " ya hü sana ne isteyen istediğini yapar" diyecek. Zaten isteyen istediğini yapsın. Yapmanızın mantığını soruyorum. Sebep ne yani?

Akışına bırakmakla Twitch nickinin ne alakası var? Cevap veremeyince bir garip oldunuz. Düpedüz mantıksız ne demek istiyorsan Türkçe de belirtebilirsin. İnsanlar ismini Japonca görünce ne sana "helal be" ne de "abi çok iyi yahu" demeyecek. Ne hoş duruyor ne mantığı var. Şimdi oradan biri fışkırıp " ya hü sana ne isteyen istediğini yapar" diyecek. Zaten isteyen istediğini yapsın. Yapmanızın mantığını soruyorum. Sebep ne yani?
Zevk bununda söylememe gerek yok herhalde yani bunu anlamamadaki sorun ne çözemedim.

Geri
Yukarı