Twitch'te yayın açarak tutulur muyum?

Biraz da şans lazım. Tutma ihtimali çok yüksek değil hocam. Muhabbet ve oyun konusunda çok yetenekli olup tutmayan bir sürü insan var :) :(
O da var hocam fark edilmek için arkadaş yetenekli olduğunu düşündüğü oyun turnuvalarına katılabilir eğer dereceye girerse twitch kanalının tutma ihtimali çok çok artar.

Yayıncı olabilmenin ve ilerleyebilmenin kuralı iletişimden geçer.
Bir Discord sunucusu kur, oyundan tanıdığın ve kendince iyi gördüğün kişileri Discord sunucuna davet et, ardından YouTube için içerik üretmeye de başlaman gerek, senin Twitch'de canlı yayınını çok az kişi görecek ama YouTube, Instagram ve TikTok gibi platformlarda yayınından eğlenceli kesitleri alır oralara yüklemelisin, orada her zaman izlenebilir olacak ve insanların aklında, Kıvırcık diye birisi var diye kalacak, bu da sana bir süre sonra olumlu geri dönüşler yapacak.
Benim tavsiyem hemen Twitch'de yayın açayım kafasından ziyade, iyi arkadaşlar edinip yayın açayım demen daha doğru olur. Edit vs yapmayı bilmiyorsan, sana ücretli/ücretsiz yardımcı olacak birilerini de bulmalısın, diğer sosyal medya platformları için.

Adam çatur çutur olmak istemedi abi.

Vallahi usta açıkçası öyle şeyler yapmak tuhaf tamam ilgi çekici kesinlikle bir kitle yakalamıstır ama öyle şeyler zor be benim için çünkü yani artık bir şey yapmak masraf ve gerçekten her şey pahalı ama yaratıcı olmak lazım o zaman bir şeyler çıkar eğer paylaşılırsa tutulur o çocucgun büyük ihtimalle daha önceden bir kitlesi vardı bir anda 5 izlenirken yapıpda ünlenecegini sanmıyorum.

Kral aynısını yapmana gerek yok yapsan zaten tutmaz özenti derler batarsın direkt.

19 yaşındaym, hayatımda tecrübeler oldu 14 yaşından beri hem çalışıp hem okuyorum. Bir hayalim var, bilgisayar aldım ve Twitch yayıncısı olmak istiyorum. Sevecan biriyim, biraz egoluyum ama sadece oyunlarda geçerli her türlü oyunda yetenekli oldugumu düşünüyorum. Yeni çıkmış bir oyunda bile Max 1 2 saate kavrayarak oynayabilecegimi düşünüyorum. Valorant'ta dia3'üm, CS'de globalım. Eglenceli biriyim fakat şu anda tutulabilir miyim bilmiyorum :). Yazdıklarım dedigim gibi egolu gelmiş olabilr ama bu egom sadece oyunlarda geçerli.
Hocam twitch kanalınızın adı ne destek olacağım abone olacağım

Yeterli boşu yaparsan neden olmasın. Oyunlarda iyi olma falan geç gitsin bunları. Mikrofon emcükleyenler izleniyor.

Haha kesinlikle katılıyorum ama boş işler yaparak 10 k izlenecegime adamakıllı yayın yapar sağlam kitle kasar 100 200 izlenirim.
Hocam twitch kanalınızın adı ne destek olacağım abone olacağım
Başlıyorum bugün yayınlara 17.00 gibi açacagım bekliyorum iyi günler dilerim herkeze

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı