Twitch'ten gelen "hesabınızda şüpheli bir etkinlik tespit edildi." maili

Ben twitch hesabımın erişimini kaybettim. Eğer bana o mail gelmiş ise cevaplamaz isem bir sıkıntı yaşanır mı? (Hesap silinmesi sıkıntı değil.)

Selamlar 2 hafta önce aynı sorunu yaşadım ve desteğe yazdım. 2 hafta sonra bana şu şekilde geri dönüş yaptılar.

Thank you for your response. It is our goal to provide a safe and secure experience for our content creators and communities. This includes monitoring transactions on our Service to prevent fraudulent activity.

Per our Terms of Service, fraudulent transactions and the proceeds of such transactions are not subject to payout.

One or more transactions associated with your account was flagged as fraudulent. Specifically, your account was flagged as having recently received an unauthorized transfer of bits. We cannot reinstate this portion of the payout.

Diğer arkadaşlara sorduğumda aynı şekilde geri dönüş yapmışlar. Anladığım kadarıyla kanalımıza biri veya birileri tarafından çalıntı kartlarla ödeme yapılmış. Bana gelen mailde bit ile ilgili olduğunu yazmış. Gelen bağışların %70 bynogame %20 abonelikler ve geriye kalan %10'u bitler oluşturuyor. Şimdi gelen bitlerin bazıları sahte ise diğer hakkım olan bağışlar ne olacak? Daha doğrusu gelen sahte bitleri ben nasıl anlayabilirim çok ufak miktarlar gelmişti, ve anlamadım. Sevmediğiniz yayıncıyı sahte bit atarak kanalını kapattırabilirsiniz, çok yanlış bir sistem anlamış değilim. Geri dönüş sağladım ama uzun bir süreç bizi bekliyor. Bu hatayı yaşayan arkadaşlarım geçmiş olsun twitch bu konuda kararlı. (Sahte biti itiraf etmelerine rağmen büyük yayıncılar devam ediyor, bizim gibi haberi olmadan 20-30 sahte bit bağış alanların kanalı engelleniyor , twitchin dandikliği ne diyelim =)

Selamlar 2 hafta önce aynı sorunu yaşadım ve desteğe yazdım. 2 hafta sonra bana şu şekilde geri dönüş yaptılar.

Thank you for your response. It is our goal to provide a safe and secure Experience for our content creators and communities. This includes monitoring transactions on our service to prevent fraudulent activity.

Per our Terms of Service, fraudulent transactions and the proceeds of such transactions are not subject to payout.

One or more transactions associated with your account was flagged as fraudulent. Specifically, your account was flagged as having recently received an unauthorized transfer of bits. We cannot reinstate this portion of the payout.

Diğer arkadaşlara sorduğumda aynı şekilde geri dönüş yapmışlar. Anladığım kadarıyla kanalımıza biri veya birileri tarafından çalıntı kartlarla ödeme yapılmış. Bana gelen mailde bit ile ilgili olduğunu yazmış. Gelen bağışların %70 ByNoGame %20 abonelikler ve geriye kalan %10'u bitler oluşturuyor. Şimdi gelen bitlerin bazıları sahte ise diğer hakkım olan bağışlar ne olacak? Daha doğrusu gelen sahte bitleri ben nasıl anlayabilirim çok ufak miktarlar gelmişti, ve anlamadım. Sevmediğiniz yayıncıyı sahte bit atarak kanalını kapattırabilirsiniz, çok yanlış bir sistem anlamış değilim. Geri dönüş sağladım ama uzun bir süreç bizi bekliyor. Bu hatayı yaşayan arkadaşlarım geçmiş olsun Twitch bu konuda kararlı. (sahte biti itiraf etmelerine rağmen büyük yayıncılar devam ediyor, bizim gibi haberi olmadan 20-30 sahte bit bağış alanların kanalı engelleniyor, Twitch'in dandikliği ne diyelim =)

Aynı mesaj bana da geldi ki kanalımda çok bir şey yok yeni yayıncıyım birebir aynısı mesajın galiba kopyala yapıştır yapıyorlar, size bu fake bit bağışı ne zaman gelmiş tam olarak bitçiler kanal kapatmak için yapıyor olabilir mi? Kaldı ki insanların bir ton emeği var bu fake bitleri silip geriye kalan ödemeleri yapmaları gerekiyor Twitch resmen insanların parasına çöküyor.

Aynı mesaj bana da geldi ki kanalımda çok bir şey yok yeni yayıncıyım birebir aynısı mesajın galiba kopyala yapıştır yapıyorlar, size bu fake bit bağışı ne zaman gelmiş tam olarak bitçiler kanal kapatmak için yapıyor olabilir mi? Kaldı ki insanların bir ton emeği var bu fake bitleri silip geriye kalan ödemeleri yapmaları gerekiyor Twitch resmen insanların parasına çöküyor.
2017 den beri yayın yapıyorum bende aynı mail banada geldi nasıl çözücez bu sorunu ya delircem ilk defa 100 doları aştık sevindik bişiler alcaz diye hevesimiz kursağımızda kaldı.

Geri
Yukarı