Twitter banımı açmam mümkün mü?

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Birkaç ay önce sınırsız şekilde banlandım Twitter'dan. Uygulamayı indirip yeni hesap aç dediğimde sayfa bile gelmiyor uygulama hata veriyor. Önceden hesapta açabiliyordum artık hiç açamıyorum. İlk banlandığımda birkaç hesap açmayı denedim ama hepsi ya açar açmaz ya da telefon no girdikten sonra banlandı. Ne yapabilirim?

Hiçbir şey yapamazsin. Benim hesabim 3 yıldır banli durumda:) Elon Musk acacagim, genel bir af gelecek dedi birkaç ay önce ancak o da yalan oldu. Ben farkli bir telefon numarasi ile hesap açtım, oyle kullanıyorum.

Hiçbir şey yapamazsin. Benim hesabim 3 yıldır banli durumda:) Elon Musk acacagim, genel bir af gelecek dedi birkaç ay önce ancak o da yalan oldu. Ben farkli bir telefon numarasi ile hesap açtım, oyle kullanıyorum.
Bilgisayardan açsam annemin telefon numarasını kullansam telefona geçince gene ban yer miyim?

Uygulamayı indirip yeni hesap aç dediğimde sayfa bile gelmiyor uygulama hata veriyor. Önceden hesapta açabiliyordum artık hiç açamıyorum. İlk banlandığımda birkaç hesap açmayı denedim ama hepsi ya açar açmaz ya da telefon no girdikten sonra banlandı. Ne yapabilirim?

Geçmiş olsun hocam. Muhtemelen IP. Ban yemişsin.

Hocam, farklı bir cihazdan önceki mail adresinize benzemeyen bir mail hesabı açın, güvenliğin sağlayın. Sonrasında yine o farklı cihazdan, yeni açtığınız mail hesabını kullanarak eski Twitter hesabınıza benzemeyen bir Twitter hesabı açın. Telefon numarası mecburen giremeyeceksiniz gibi gözüküyor çünkü dediğiniz gibi tekrar banlanabilir. Birkaç gün banlandığınız cihazdan Twitter'a girmeyin. Sonra giriş yapabilirsiniz. Bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum.

Hocam, farklı bir cihazdan önceki mail adresinize benzemeyen bir mail hesabı açın, güvenliğin sağlayın. Sonrasında yine o farklı cihazdan, yeni açtığınız mail hesabını kullanarak eski Twitter hesabınıza benzemeyen bir Twitter hesabı açın. Telefon numarası mecburen giremeyeceksiniz gibi gözüküyor çünkü dediğiniz gibi tekrar banlanabilir. Birkaç gün banlandığınız cihazdan Twitter'a girmeyin. Sonra giriş yapabilirsiniz. Bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum.
Hocam PC'de banlanan mailim de var. O sıkıntı yaratır mı?

E-posta ile acilmiyor. Ben hiçbir Android ve Windows cihazda telefon no olmadan kullanimi yapamadim. IPhone'da birkac ay sadece e-posta ile kullanabildim sadece. PC'den bir telefon no ile hesap acsin daha sonra telefona geçsin. İp ban pek nadir olan bir durum.

E-posta ile acilmiyor. Ben hiçbir Android ve Windows cihazda telefon no olmadan kullanimi yapamadim. IPhone'da birkac ay sadece e-posta ile kullanabildim sadece. PC'den bir telefon no ile hesap acsin daha sonra telefona geçsin. İp ban pek nadir olan bir durum.
Evet maalesef telefonda açtıktan 2 3 dakika sonra hep tel no istiyordu benden. Geçemiyorsun onu bir de kötü o.

Yahu bu Twitter'ı hiç anlamıyorum, terör paylaşımı yapanlara bir şey olmuyor. Ben gurbetçiyle kavga ediyorum diye insanları rahatsız etmekten mi ne öyle saçma bir sebep ban yiyorum.

Geri
Yukarı