Twitter "bir sorun oluştu yeniden yüklemeyi dene" hatası

Yer
Ankara
Daha fazla  
Eskiden böyle bir sorun yoktu ama 2 gündür bu şekilde bir sorunla karşılaşıyorum tarayıcı verilerini sildigimde 2 dakikalıgına düzelip tekrar aynı sorunla karşılaşıyorum. Microsoft Edge kullanıyorum kendi varsayılan tarayıcısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesaptan çıkıp tekrar girmeyi deneyin
Başka tarayıcıdan girseniz olmaz mı?
Tüm herşeyimi tek bir tarayıcıdan hallediyorum sırf twitter için farklı tarayıcıdan girmek saçma geliyor bana şahsen..
Ek olarak hesaba çıkış-giriş yaptım hala aynı
Konuyu bilen yokmu?

Son düzenleme:
Tüm her şeyimi tek bir tarayıcıdan hallediyorum sırf Twitter için farklı tarayıcıdan girmek saçma geliyor bana şahsen.
Ek olarak hesaba çıkış-giriş yaptım hala aynı.
Konuyu bilen yok mu?

Aynı sorun son 2 haftadır bende de devam ediyor. Modemi resetledim sorun yine çözülmedi.

@Ozan Mehmet HaliçTürk Telekom'u arayıp nasıl bir yol izlemeliyiz? Çağrı merkezinde ki yetkili bilgi sahibi olmayabiliyor. Konu hakkında bilgim olursa derdimi anlatabilirim. Ben de aynı sorunu yaşıyorum ve çözmek istiyorum.
Türk Telekom
Türk Telekom
Türk Telekom
Kusura bakma çok buraya bakmadıgımdan şu aralar yeni gördüm bildirimi. Türk Telekomu arayıp kanal degişikligi ve internet iyileştirmesi yapmak istedigini söylüyorsun eger yapamıyoruz derlerse hız düşüklügü ve ping sorunları yaşıyorum tarzında bahaneler üretip kanal degişikligini kesinlikle istedigini belirt, ek olarak aile güvenlik bilmem neyi vardı onu da kapattır.

O kadar uğraşa gerek yok aynı sorun bende de vardı sıradan bir VPN indirip hesabıma giriş yaptım hiçbir sorun olmadı

O kadar uğraşa gerek yok aynı sorun bende de vardı sıradan bir VPN indirip hesabıma giriş yaptım hiçbir sorun olmadı

Geri
Yukarı