Twitter çöktü mü?

Çok fazla dezanformasyon vardı. TikTok ve Twitter için bant genişliği kısıtlaması getirildi. Geç bile kalındı bu kararın verilmesi için.
Geç bile mi kalındı? Asıl asker gönderme ve OHAL ilan etmede geç kalındı. AFAD her yere yetişemiyor. Daha el değmemiş köyler var, insanların tek çaresi sosyal medya.

Çok fazla dezanformasyon vardı. TikTok ve Twitter için bant genişliği kısıtlaması getirildi. Geç bile kalındı bu kararın verilmesi için.

Senın ve senın gıbılerın soyu tükensin yazık ulan yazık hiç mi vicdanınız yok üstelik gerçek ölüm sayılarınıda açıklamıyorlar 10.000 üstüne ölüm var hendek kazıp kepçe ile cesetleri gömüyorlar hiç mi vicdanın sızlamıyor kaç bin çocuk yetim kaldı kaçı soguktan öldü.

Twitter'a giriş yapamıyorum, sosyalde alıntılanan Tweet'leri de göremiyorum, bu sorun herkeste mi var?
Erişim engeli getirildi.
Bu saatten sonra kurtulan her vatandaşımız mucizedir, dolayısıyla asıl tepki yarın başlayacak, bu yüzden engeleyebildikleri kadar engellemeleri lazım, bugünden başladılar. Balçıkla güneş sıvamaya çalışacaklar işte. O bölgedeki halk gördü, tüm ülke görmesin, nasılsa bir zaman sonra unutulur.

Geri
Yukarı