Twitter çoklu tweet silme imkânı var mı?

Eki Görüntüle 1691651

Sunan sensin yalnız :D 100 tane ne işe yarar 5K diyoruz. Google'a yazıp ilk Link'e girmeyi biz de biliyoruz.

Hocam algılamayla ilgili sıkıntınız var galiba. Arkadaş tweetlerini silmek için ücretsiz alternatif sormuş bizde bir öneri sunduk kullanmış biri olarak. Ve ben kullandığımda limitsizdi yukarıdaki arkadaşta gösterdi. Google'a yazıp ilk cıkanı atıyorsun diye de bilmeden konuşuyorsun üzücü :d özelden yazarsan sana Twitter konusunda ne kadar bilgili olduğumu göstereyim yıllarımı twittera verdim. Gereksiz muhabbetlere girmeyelim.

Hocam algılamayla ilgili sıkıntınız var galiba. Arkadaş tweetlerini silmek için ücretsiz alternatif sormuş bizde bir öneri sunduk kullanmış biri olarak. Ve ben kullandığımda limitsizdi yukarıdaki arkadaşta gösterdi. Google'a yazıp ilk cıkanı atıyorsun diye de bilmeden konuşuyorsun üzücü :d özelden yazarsan sana Twitter konusunda ne kadar bilgili olduğumu göstereyim yıllarımı twittera verdim. Gereksiz muhabbetlere girmeyelim.
@Lokimp4

Tamam dostum haklısın... En çok Twitter'da gezen sensin...

Bakınız şimdi tane tane yazacağım. Sizin kullandığınız da sınırsız olabilir ama şuan da değil. Yani bu araştırmadan attığınız anlamına geliyor. Biz aptal değiliz google'da ilk çıkan linke girmeyecek kadar.

Siz farklı bir konuda yardım isteseniz ve ben de size zamanında ücretsiz şimdi ise ücretli olan bir hizmet atsam nasıl bir karşılama beklersiniz?

Bu forumda özelden yazmanın olmadığını bilmen de ayrı komik :)
Siz yıllarınızı Twitter'a vermeye devam edin lütfen.

Son düzenleme:
Ben bununla 1000'den fazla tweetimi silmiştim hocam. İstediğiniz süre aralığındaki tweetleri de seçebiliyorsunuz.

Ben 100'den fazla tweet sildim hocam. Nasıl aylık 100 adet? Kanıtı da burada.
Eki Görüntüle 1691649

Hocam ben onunla bu konuyu açmadan önce silmek istedim. Hepsi paralı. Zaman aralığını bile secmek parayla. Sadece 5 tane silmeme izin verdi.

Dosya Ekleri

• eror.PNG
    eror.PNG
    32,3 KB · Görüntüleme: 35

Yeni konular

Geri
Yukarı