Twitter çoklu tweet silme imkânı var mı?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba. Bu deprem RT, genel olarak attığım tweetleri kaldırmak istiyorum. En az 5K tweet attığım için tek tek silmek mümkün değil. Bunu ücretsiz yapabileceğim yöntem var mı?

Merhaba. Bu deprem RT, genel olarak attığım tweetleri kaldırmak istiyorum. En az 5K tweet attığım için tek tek silmek mümkün değil. Bunu ücretsiz yapabileceğim yöntem var mı?
Aynen ben de merak ediyorum. 4800 tane RT atmışım. Bundan 4-5 ay önce javascript komutu ile silmiştim ama artık kullanılmıyor.

Google'dan alıp atmayın lütfen. Araştırıp atın. Bu aylık 100 adet ile sınırlı siliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geliştiricinin söylediğine göre Twitter API kullanımına 3200 ile sınırlama getirmiş.

Alternatif:

Ben bununla 1000'den fazla tweetimi silmiştim hocam. İstediğiniz süre aralığındaki tweetleri de seçebiliyorsunuz.

Aynen ben de merak ediyorum. 4800 tane RT atmışım. Bundan 4-5 ay önce javascript komutu ile silmiştim ama artık kullanılmıyor.

Google'dan alıp atmayın lütfen. Araştırıp atın. Bu aylık 100 adet ile sınırlı siliyor.
Ben 100'den fazla tweet sildim hocam. Nasıl aylık 100 adet? Kanıtı da burada.
1678054207832.png

Dostum adam ücretsiz yöntem sormuş. 100 tanede olsa siliyor yani dimi boş boş bakmak yerine bir şeyler yazdık ve 9 ay öncesine kadar limit yoktu istediğin kadar silinebiliyordu.

Ben bununla 1000'den fazla tweetimi silmiştim hocam. İstediğiniz süre aralığındaki tweetleri de seçebiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 1691649
:D

Eki Görüntüle 1691649
1678054504138.png

Dostum adam ücretsiz yöntem sormuş. 100 tanede olsa siliyor yani dimi boş boş bakmak yerine bir şeyler yazdık ve 9 ay öncesine kadar limit yoktu istediğin kadar silinebiliyordu.

:D
Sunan sensin yalnız :D 100 tane ne işe yarar 5K diyoruz. Google'a yazıp ilk link'e girmeyi biz de biliyoruz.

Sonuç olarak beni ilgilendirmez hocam. Ben bu programla toplam da 5K'dan fazla tweetimi sildim ve arkadaşa sundum.
Size demedim. İlk linki atan arkadaş "adam atmış" gibi bir mesaj attı ve ben kendisinin attığını söyledim. Her ay tek tek 100 olarak uğraşamam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı