Çözüldü Twitter en başa dönmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar, arada bir canım sıkılınca herhangi bir eğlenceli içerikler paylaşan profile giriyorum. Neyse bayağı eski tweetlerine kadar iniyorum, bazen tıklayıp yapılan yorumları okuyorum fakat geri dönünce en başa dönüyor. Tekrar o kadar tweet aşağıya inmem gerekiyor, bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
S21 Ultra 5G ile bende bu sorun olmadı ama Beta veya Alpha sürüm deneyebilirsiniz:

Önce Beta öneririm. Daha güncel bir yapı. Sonuçtan haberdar ediniz.
Twitter kusurlarından biri daha, herhangi bir çözümü yok.
Twitter forumu üzerinden, bu sorunu belirtebilirsiniz. Ne zaman çözerler bilemiyorum. Twitter, Instagram, Facebook, Whatsapp gibi platformlar, basit ayar ve sorunları çözmekte çok sıkıntılılar.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba,

Bu sorun hangi güncelleme ile geldi bilmiyorum ama sorunum konu başlığında da yazdığı gibi sürekli sayfa başına atması,
Çok sinir bozucu bir durum bir şey okuyorum aşağılara kadar inmişim pat sayfa başına geri dönüyor, bunun bir çözümü var mı acaba?

Arkadaşlar merhaba,

Bu sorun hangi güncelleme ile geldi bilmiyorum ama sorunum konu başlığında da yazdığı gibi sürekli sayfa başına atması,
Çok sinir bozucu bir durum bir şey okuyorum aşağılara kadar inmişim pat sayfa başına geri dönüyor, bunun bir çözümü var mı acaba?
+1 Samsung Galaxy S21 FE ve Samsung Galaxy A70 cihazımda da aynı sorun var. Android 11 ve Android 12 farketmiyor.

Aynı sorun bende de var. Çok fazla kulanmadığım için üşenip konu açmamıştım :D.

Vallahi tek kullandığım mecra sosyal olarak, ve aşırı sinir bozucu okuduğum yer kayboluyor ara dur sonra.
+1 Samsung Galaxy S21 FE ve Samsung Galaxy A70 cihazımda da aynı sorun var. Android 11 ve Android 12 fark etmiyor.

İlginç bende Samsung kullanıyorum S21 Ultra.

Geri
Yukarı