Twitter Hesabım Kendi Kendine Like Atıyor

lawrence

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da bahsettiğim gibi hesabım benim bilgim dışında like atıyor. İnternette bulduğum çözümleri denedim. İkili doğrulama, şifre değiştirme, mail ve numara değiştirme hepsini yaptım ancak işe yaramadı. Hesaba erişim izni olan uygulama yok. Hesabın açık olduğu bir yer yok. Twitter virüsü diye bir şey duydum ama hakkında elle tutulur bir şey bulamadım. Sürekli belediyelere ve tuhaf tuhaf Arap hesaplarına like atılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Daha önceden gt den çıkanı oto çıkma için bilgilerinizi bi sitelere verdiniz mi artık kurtulamazsınız ellerinden.

Herhangi bir siteye vermedim ama "güvenilir" denen uygulamalardan birini kullanmıştım. Uygulama erişimini kestim ve her şeyi değiştirdim ama işe yaramadı. Twitter desteğe mail attım dönmelerini bekliyorum şimdi.
Oturumlar ile uygulamalar farklı. İzin verdiğiniz uygulamaları da kontrol edin. Ayarlar > hesap > uygulamalar ve oturumlar > uygulamalar kısmında tanımadığınız uygulamaları kaldırın. Hatta aktif olarak kullanmadıklarınızı da kaldırın.

Olayı ilk fark ettiğimde tamamını kaldırdım Hocam ama hala devam ediyor.
Durum aynı hesaba erişimi olan diğer arkadaşın bilgisayarından kaynaklanıyor gibi görünüyor. Hesabın kullanıldığı aygıtları en güvenilirden en güvensiz durana olacak şekilde sırayla ve birer gün arayla hesaba tekrar ekledim. En sona o kaldı ve şu an like problemi olmadı. İşin tuhaf kısmı virüs programında bir şey çıkmıyor ve bu durum onun kişisel hesabı için geçerli değil. Çözüm şimdilik format atılana kadar o bilgisayarı kullanmamak gibi görünüyor. Başka bir gelişme olursa tekrar buraya yazarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı