Twitter hesabına girememe sorunu

disconnect

Hectopat
Merhaba,
Yakın zamanda yeni bir twitter hesabı açtım. Biraz takılıp yeni takipler yaparken telefonunuzu ekleyiniz bildirimi geldi. Bende ekleyeyim dedim ve yönlendirme sayfasına girdim. Sayfadaki telefon numarası kısmına, numaramı yazıyorum fakat doğrulama mesajı gelmiyor. Bu kod olayını bir kaç gün boyunca üst üste denedim fakat bir sonuca varamadım. Aksi gibi nasılsa ayarlarım kısmına falanda hiçbir şekilde erişemiyorum. Çerezleri temizleyip girdikten sonra seçenekler kısmında ayarlar sekmesi çıkıyor fakat birkaç saniye sonra hep Twitter'dan Giriş yap linkine gönderiyor beni. Ama telefon numarama da doğrulama mesajı gelmiyor. Bir çözüm bulamadım, yardımlarınızı bekliyorum.

Yönlendirdiği sayfanında resmi:
1.png

@Recep Baltaş @Ali Güngör dostlar, gerçekten farklı bir sorun yaşıyorum ve halen daha çözümünü bulamadım. Twitter'ın sorun çözüm merkezinden mesaj atıyorum ama cevap alamıyorum. Hani seçenekler kısmına erişebilsem belki iş çözülecek, ama onada erişemiyorum. Başka twitter hesabımda yok @support'a mesaj göndermek için. Kafayı yiyeceğim, bu nasıl bir sorundur.
Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı