Twitter kullanıcı ismi nasıl öğrenilebilir?

Maylovaci

Centipat
Herkese merhabalar. Benim daha önceden kullandığım bir Twitter vardı. Telefon değiştirince 1 kez girdim, sonra telefonu sıfırladım. Şimdi o hesabın mailine, şifresine ve telefonuna erişimim var ama ısrarla kullanıcı adımın ne olduğunu soruyor ve ben kullanıcı adımı bilmiyorum. Desteğe yazmayı denediğimde, kullanıcı adı yazmamın zorunlu olduğu, başka kullanıcı adı yazdığımda destek talebimi reddedip doğru kullanıcı adı istiyor. Yardım ederseniz çok sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Benim daha önceden kullandığım bir Twitter vardı. Telefon değiştirince 1 kez girdim, sonra telefonu sıfırladım. Şimdi o hesabın mailine, şifresine ve telefonuna erişimim var ama ısrarla kullanıcı adımın ne olduğunu soruyor ve ben kullanıcı adımı bilmiyorum. Desteğe yazmayı denediğimde, kullanıcı adı yazmamın zorunlu olduğu, başka kullanıcı adı yazdığımda destek talebimi reddedip doğru kullanıcı adı istiyor. Yardım ederseniz çok sevinirim iyi günler.

Çok anlamam ama tam olarak yazdığın bir Tweet'i hatırlıyorsan belki o şekil bulabilirsin.

Geri
Yukarı