Twitter linkinden virüs bulaşır mı?

Kagan61

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R7 5800H RTX3060 8×2 DDR4 RAM 2K 165hz panel
Meslek
Öğrenci
Yanlışlıkla bir linke tıkladım ve 1 saniye olmadan hemen çıktım, ondan sonra hemen Chrome geçmişini ve Twitter önbelleğini temizledikten sonra Kaspersky ve ESET Mobile indirip tam tarama yaptım temiz çıktı. Ondan sonra telefonu yeniden başlattım, şu anlık bir sıkıntı görünmüyor, sizce virüs bulaşmış olabilir mi tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet sitesinden virüs kapmak mı? Çağımız teknolojisinde henüz mümkün değil. Ancak bir siteye girip yönlendirmelere veya bildirimlere izin verdiğiniz takdirde otomatik işlemler gerçekleşebilir. O kadar dikkatsiz olacağınızı da düşünmüyorum. Endişelenmeyin :)

Teşekkür ederim çerezleri sileceğim başka yapacak bir şey kalmadı zaten.

Sanmıyorum ama çerezleri silin.

İnternet sitesinden virüs kapmak mı? Çağımız teknolojisinde henüz mümkün değil. Ancak bir siteye girip yönlendirmelere veya bildirimlere izin verdiğiniz takdirde otomatik işlemler gerçekleşebilir. O kadar dikkatsiz olacağınızı da düşünmüyorum. Endişelenmeyin :)

Vallahi bu yaz yaşamıştım arkadaşın attığı linke tıklamıştım direk bir siteye atıp 3 tane dosya inmişti ve o sırada Kaspersky yüklüydü o günden beri biraz paranoya var bende.

3 gün anamı ağlattı o virüs.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı