Twitter, Tweet Görüntülemek İçin Oturum Açma Zorunluluğunu Kaldırdı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Twitter Tweetleri Görüntülemek İçin Oturum Açma Zorunluluğunu Kaldırdı

Kullanıcıların tweetleri görüntülemek için oturum açmalarını zorunlu kılan Twitter, bu kısıtlamaları sessizce kaldırdı. Technopat olarak tweet önizlemelerinin Slack ve WhatsApp’ta açıldığını fark ettik. Hatta bazı kişiler iMessage gibi diğer uygulamalarda da görülebildiğini belirtiyor. Elon Musk, Twitter giriş zorunluluğunu uygulamaya başladığında veri kazımayı önlemek için bu “geçici” önlemleri aldığını söylemişti. Hatta Musk, “Geçici acil durum önlemi. […]

Devamı: Twitter, Tweet Görüntülemek İçin Oturum Açma Zorunluluğunu Kaldırdı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İnstagram'da kaldırsın geçen Çeki Çen'in (Türkçe okunuş) insagram hesabına bakacaktım hemen üye ol diyor. Yiyecez sanki.

Belirtmek zorunda hissetim karı*-kız olmadığı için şaşıranlar olacaktır elbette. Son halini merak ettim.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1849326
Kullanıcıların tweetleri görüntülemek için oturum açmalarını zorunlu kılan Twitter, bu kısıtlamaları sessizce kaldırdı. Technopat olarak tweet önizlemelerinin Slack ve WhatsApp’ta açıldığını fark ettik. Hatta bazı kişiler iMessage gibi diğer uygulamalarda da görülebildiğini belirtiyor. Elon Musk, Twitter giriş zorunluluğunu uygulamaya başladığında veri kazımayı önlemek için bu “geçici” önlemleri aldığını söylemişti. Hatta Musk, “Geçici acil durum önlemi. […]

Devamı: Twitter, Tweet Görüntülemek İçin Oturum Açma Zorunluluğunu Kaldırdı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Benim haberim yoktu. Ben internetimden zannediyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı