Twitter üzerinden CİMER'e şikayet yapılabilir mi?

atadam4

Decapat
Merhaba dostlar. Twitter'ın derinliklerine inmiş bulunmaktayım. Şunu söyleyebilirim ki, tırnaklarımı kemiriyorum. Olabildiğince sansürleyip paylaşmaya çalışacağım, maksadım linçlettirmek falan değil. Soru basit, bu ülkenin askerine hakaret girişiminde bulunan birini şikayet edebilir miyim/bunu kanıtlatabilir miyim?

Dosya Ekleri

• 2022_05_06_12g_Kleki.png
    2022_05_06_12g_Kleki.png
    87,9 KB · Görüntüleme: 93
Sen daha çok hakaret etmişsin gibime geldi. Ama karşında ki kişide hakaret etmemiş. Yani boşuna şikayet edersin.
Haklısınız hocam. Kaş yapayım derken göz çıkartmışım. Yetişme şeklimden olsa gerek, bu tarz konularda kendime mukayyet olamıyorum. Bu tarz kansızlara karşı olan tutumum bellidir fakat seviyesizliğe lüzum olmamalı, hele ki böyle bir platformda. Kusurum makul görülür umarım, iyi geceler.

Merhaba dostlar. Twitter'ın derinliklerine inmiş bulunmaktayım. Şunu söyleyebilirim ki, tırnaklarımı kemiriyorum. Olabildiğince sansürleyip paylaşmaya çalışacağım, maksadım linçlettirmek falan değil. Soru basit, bu ülkenin askerine hakaret girişiminde bulunan birini şikayet edebilir miyim/bunu kanıtlatabilir miyim?
1- Resim tam gözükmüyor, ama sende hakaret etmişsin.
2- Eğer kişi Türkiye dışında yaşıyorsa deneme bile.

Geri
Yukarı