Twitter yaş kısıtlaması

kONF

Hectopat
Twitter hesabımı 6-7 yaşında iken 2010 yılında açtım. Şimdi bir gün olur gün gelir benden kimlik veya doğum gününü giriniz tarzında zorlama gibi bir şey isterse ne yapacağım? Hesabım kısıtlanır mı?

Twitter hesabımı 6-7 yaşında iken 2010 yılında açtım. Şimdi bir gün olur gün gelir benden kimlik veya doğum gününü giriniz tarzında zorlama gibi bir şey isterse ne yapacağım? Hesabım kısıtlanır mı?

Bende olmuştu, 13 yaşımdan küçükken açmıştım hesabı. Sonrasında 18 yaşını geçince gerçek doğum tarihime aldığımda hesap kapatılmıştı, ticket atıp geri açtırmıştım ancak eski Tweet'ler silinmişti.

Hocam en iyisi ay ve günü gerçekte neyse onu yapıp yılı 2000'e çekmek. Kalkıp sana yüzünü tara falan demediği için bir sorun olmuyor. Zaten çoğunluk 2000 falan seçiyor yılı. Her şeyde yılı 2000 yapar geri kalan bilgilerimi doğru girerim. Hocam illaki eski yılını gir diyorsa yapacak bir şey yok ama eğer girdiğin yılı kaydetmiyorsa yılı sallayabilirsiniz.

Bende olmuştu, 13 yaşımdan küçükken açmıştım hesabı. Sonrasında 18 yaşını geçince gerçek doğum tarihime aldığımda hesap kapatılmıştı, ticket atıp geri açtırmıştım ancak eski Tweet'ler silinmişti.
benim hesap suan yastan dolayi kilitli yaşımı girmiştim hala bi turlu acamadim hesap canladirma araci gelmiyor hergun 2 defa hesabınız kilidini acabilirsin maili geliyor ama hicbir şekilde müdahale edemiyorum

Hocam en iyisi ay ve günü gerçekte neyse onu yapıp yılı 2000'e çekmek. Kalkıp sana yüzünü tara falan demediği için bir sorun olmuyor. Zaten çoğunluk 2000 falan seçiyor yılı. Her şeyde yılı 2000 yapar geri kalan bilgilerimi doğru girerim. Hocam illaki eski yılını gir diyorsa yapacak bir şey yok ama eğer girdiğin yılı kaydetmiyorsa yılı sallayabilirsiniz.

Benim hesap şu an yastan dolayi kilitli yaşımı girmiştim hala bir turlu acamadim hesap canladirma araci gelmiyor her gün 2 defa hesabınız kilidini acabilirsin maili geliyor ama hiçbir şekilde müdahale edemiyorum.

Kapatılan hesabı geri alma işleminde kimlik resmi istiyor, yani dediğin 2000 olayı hesabı ilk açarken yapman gerekiyor. Sende benim gibi eskiden açıp sonra doğru tarihe geçirdiysen askıya alınır gerçek kimlik bilgilerini gönderdiğinde açılır. Tabii 13 yaşını geçmiş olman lazım en az.

Yani anlayacağınız şuan ki yaşınıza bakmıyorlar, siz tarihi değiştirdiğinizde hesabın açılış tarihindeki yaşınız baz alınıyor.

Son düzenleme:

Hocam ticket atma aşamalarınızı atabilir isiniz? Nereye ticket atmamız gerekiyor tam olarak? Kimlikten başka bir şey göndermemize gerek var mı?

Kapatılan hesabı geri alma işleminde kimlik resmi istiyor, yani dediğin 2000 olayı hesabı ilk açarken yapman gerekiyor. Sende benim gibi eskiden açıp sonra doğru tarihe geçirdiysen askıya alınır gerçek kimlik bilgilerini gönderdiğinde açılır. Tabii 13 yaşını geçmiş olman lazım en az.

Yani anlayacağınız şuan ki yaşınıza bakmıyorlar, siz tarihi değiştirdiğinizde hesabın açılış tarihindeki yaşınız baz alı

Yani anlayacağınız şuan ki yaşınıza bakmıyorlar, siz tarihi değiştirdiğinizde hesabın açılış tarihindeki yaşınız baz alınıyor.
bana gece 4 gündüz 4te hergun ayni maili atıyorlar kimlik doğrulamasi yaptim ben hesap canlandirma anahtarı bi türlu gelmiyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-11-03-16-23-31-639_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2022-11-03-16-23-31-639_com.google.android.gm.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 55
herhalde arka arkaya mail atinca bunu attilar bana hesabjm acilacakmi acilmayacakmi

herhalde arka arkaya mail atinca bunu attilar bana hesabjm acilacakmi acilmayacakmi
birde bu vardi Twitter destek sistemi iğrenç 15 gun oldu bi hesap acamadik boyle rezillik yok ya

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-11-09-19-06-56-978_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2022-11-09-19-06-56-978_com.google.android.gm.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_2022-11-09-19-08-17-411_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2022-11-09-19-08-17-411_com.google.android.gm.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 49

Geri
Yukarı