Twitter'a erişim engeli

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

He yani hükümet insanların ölmesini ve yardıma mahtuç olmasınımı istiyor aynen hocam ya :D bu hüzünlü halimle bile bir güldüm yani evet sizin gibi düşününce bu algı çok rahat çıkıyor ama yapacak bir şey yok %50 %50 2 tarafta ben olsam bende bu yöntemi seçerdim yani ekipler zaten kısıtlı daha da kötü hale geliyor bu da canlara maal oluyor şu an ellerinde bir ton adres vardır zaten ekip yok yok hocam yapacak bir şey yok dış ülkelerden gelen kurtarma ekipleri vs. Onlardan bekleyeceğiz bir şeyler artık her binaya 10 kişi düşse 100.000'den fazla işçi lazım siz düşünün.

Hocam ben böyle bir şey demedim. Sadece bunun yalan haberle pek alakası olmadığını söyledim. Hükümet ile ilgili düşüncemi de belirtmedim. Belirtmem de. Çünkü bu günlerde muhalefet te olsan derdin siyaset olmamalı. Hiçbir mesajımı siyasi anlamda yazmadım. Neden olayı siyasete bağlayıp algı yaptığımı iddia ettiniz? Ben sebepleri belirttim, sebebinin yalan haberler olmadığının dayanaklarını sundum. Mesajlarım burada tekrar göz atın. İftira yemeyi sevmem. Ben burada kavga etmiyorum düşüncemi anlatıyorum. Neden saldırgan tavır takındığınızı da anlamış değilim.

Hocam ben böyle bir şey demedim. Sadece bunun yalan haberle pek alakası olmadığını söyledim. Hükümet ile ilgili düşüncemi de belirtmedim. Belirtmem de. Çünkü bu günlerde muhalefet te olsan derdin siyaset olmamalı. Hiçbir mesajımı siyasi anlamda yazmadım. Neden olayı siyasete bağlayıp algı yaptığımı iddia ettiniz? Ben sebepleri belirttim, sebebinin yalan haberler olmadığının dayanaklarını sundum. Mesajlarım burada tekrar göz atın. İftira yemeyi sevmem. Ben burada kavga etmiyorum düşüncemi anlatıyorum. Neden saldırgan tavır takındığınızı da anlamış değilim.

Hocam saldırgan olmak için böyle söylemedim biraz karışık anlattım farkındayım ama dediklerinizden ben bunu anladım bende anladığım şekilde size anlattım neyse böyle devam edersek işin içinden çıkamayız hocam 2 mizde haklıyız bence fakat yapılacaklar kısıtlı.

Hocam saldırgan olmak için böyle söylemedim biraz karışık anlattım farkındayım ama dediklerinizden ben bunu anladım bende anladığım şekilde size anlattım neyse böyle devam edersek işin içinden çıkamayız hocam 2 mizde haklıyız bence fakat yapılacaklar kısıtlı.

Doğrudur hocam. Dediğim gibi siyasi anlam yüklemedim. Yanlış anladıysanız problem değil. Anlaşmaya vardıysak iyi Sosyaller. 🤜🤛

Geri
Yukarı