Twitter'a erişim engeli

DNS kullanın daha hızlı olur. Neden kısıtlandığına gelecek olursak, belli değil mi? Ana akım TV kanallarındaki oto-sansüre bakmak yeterli olur.

Tiktok'a da erişim engeli geldiği söylentileri var.

Yalan haber yüzünden olması gerekiyordu bence insanları boşuna telaşlandırmak ve meşgul etmek çok iyi değil şu an yanlış adres gibi gibi olaylar dönüyor sağlam binalara ekipler gidiyor bu yüzden boşuna vakit kaybı sesini duyurmak isteyenler Instagram'dan ünlülere ulaşıp adresıne yardım istemesi daha iyi yani yapacak bir şey yok.

Bunu başka bir konuda da yazmıştım buraya da yazmak isterim. Daha çok iletişim kurulması gereken bir yerde daha çok erişim engeli gelmesi garibime gidiyor.

Bu tür olaylara umarım bir müdahale yapılır. Artık böylelerinin gözünün yaşına bakılmaması gerek hocam.
Yalan haber yüzünden olması gerekiyordu bence insanları boşuna telaşlandırmak ve meşgul etmek çok iyi değil şu an yanlış adres gibi gibi olaylar dönüyor sağlam binalara ekipler gidiyor bu yüzden boşuna vakit kaybı sesini duyurmak isteyenler Instagram'dan ünlülere ulaşıp adresıne yardım istemesi daha iyi yani yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı