Twitter'da bir hesaba gönderilen yoruma basmak sorun çıkarır mı?

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Twitter'da hesap arama yerine bir isim girdim.
Hesabı çıkmadı, sonra hesap aramaya bastım. Aradığım hesabın herhangi bir gönderisine bir yorum yapmış hesabın yorumuna tıklayarak hesaba ulaştım. Bahsettiğim ve tıkladığım yorum:

Gittiğim ana hesapta hassas içerikli fotoğraflar çıktı ben de ne olduğunu anlamak için bir kaçına baktıktan sonra kapattım. Ana hesaba ulaşmak için tıkladığım yorum veya gittiğim ana hesaptaki hassas içerikli fotoğraflar bir sorun teşkil eder mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20231007_191518.jpg
    IMG_20231007_191518.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 37
Sıkıntı yaratmaz. Sizi sırf uygunsuz içeriğe tıkladınız diye uzaklaştırmazlar. Fotoğrafa bakan kişi de bir şey yapamaz. Belki gördüğünüzü anlayabilir ama sizin olup olmadığınız gizli kalır.

Sıkıntı yaratmaz. Sizi sırf uygunsuz içeriğe tıkladınız diye uzaklaştırmazlar. Fotoğrafa bakan kişi de bir şey yapamaz. Belki gördüğünüzü anlayabilir ama sizin olup olmadığınız gizli kalır.

Hocam dediğim yanlış anlaşılmış galiba.
Ana hesaba ulaşmak için SS'te bulunan tıkladığım yorumdan virüs vs bulaşabilir mi? Linke falan basmadım sadece ana hesaba ulaşmak için ssteki yoruma tıklayıp, ana hesabın gönderisine tıkladım.
Virüs konusunda bir şey olur mu yoksa ben iyice paronayak mı oldum?

Hocam dediğim yanlış anlaşılmış galiba.
Ana hesaba ulaşmak için SS'te bulunan tıkladığım yorumdan virüs vs bulaşabilir mi? Linke falan basmadım sadece ana hesaba ulaşmak için ssteki yoruma tıklayıp, ana hesabın gönderisine tıkladım.
Virüs konusunda bir şey olur mu yoksa ben iyice paronayak mı oldum?
Bulaşamaz. Bir şey indirmediğiniz sürece sıkıntı çıkmaz. Onların sunucularında çünkü fotoğraflar.

Herhangi bir şey olmaz. Like veyahut RT atmadığınız sürece kimse ne yaptığınızı anlayamaz.

Hocam Twitter'da hassas içerikli fotolar dahil fotolara bakmak güvenlik anlamında sorun teşkil eder mi? Linke tıklamadığımız sürece fotoğraflara bakmak virüs anlamında bir sorun teşkil etmez diye biliyorum.

Bulaşamaz. Bir şey indirmediğiniz sürece sıkıntı çıkmaz. Onların sunucularında çünkü fotoğraflar.
Yok hocam indirmedim, indirmeyi bırak linke bile basmadım.
Sadece tıkladığım, ssteki yorumdan bir sorun olur mu onda kararsız kalmıştım. Virüs vs. bulaşmayacağını söyleyince içim rahat etti

Hocam Twitter'da hassas içerikli fotolar dahil fotolara bakmak güvenlik anlamında sorun teşkil eder mi? Linke tıklamadığımız sürece fotoğraflara bakmak virüs anlamında bir sorun teşkil etmez diye biliyorum.

Yok hocam indirmedim, indirmeyi bırak linke bile basmadım.
Sadece tıkladığım, ssteki yorumdan bir sorun olur mu onda kararsız kalmıştım. Virüs vs. bulaşmayacağını söyleyince içim rahat etti.

Yok hocam bakmanız veyahut izlemeniz herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

Geri
Yukarı