Twitter'da insanlar beni gruplarına davet ediyor

efeaybi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Taksim'de yaşanan olaydan sonra Twitter'ıma girdiğimde 3 adet gruptaydım ve insanlar bana alakasız şeyler yazmaya başladılar. Gruplara yazdığımda ise kimse cevap yazmıyordu. Gruptaki kişilere yazdığımda yine bana cevap vermiyorlardı. Sizce bu neden olmuş olabilir birisi benim hesabıma mı girmiş?
Bunun gibi:

Screenshot_2022-12-03-14-26-06-162-edit_com.twitter.android.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Taksim'de yaşanan olaydan sonra Twitter'ıma girdiğimde 3 adet gruptaydım ve insanlar bana alakasız şeyler yazmaya başladılar. Gruplara yazdığımda ise kimse cevap yazmıyordu. Gruptaki kişilere yazdığımda yine bana cevap vermiyorlardı. Sizce bu neden olmuş olabilir birisi benim hesabıma mı girmiş?
Bunun gibi:

Eki Görüntüle 1591758
Aynı şeyler bende de var alakasız kişiler beni gruplarına ekliyor ve içindede baya insan oluyordu çözebilmiş değilim açıkcası.

Aynı şeyler bende de var alakasız kişiler beni gruplarına ekliyor ve içindede bayağı insan oluyordu çözebilmiş değilim açıkçası.

Bunun gibi:

Eki Görüntüle 1591758

Twittera şikayet etmeyi dendiniz mi?

Birtane daha geldi hocam noluyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-03-14-58-05-480_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_2022-12-03-14-58-05-480_com.twitter.android.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 34
Bunu, tek sen ve ben düşünüyor olamayız sanırım :D

Mobil internetinde 3 GB interneti 87 liraya aldığından bahsetti yayınında bende onu duyup yayından sonra yazdım ona sınırsız YouTube paketlerinden bahsettim falan son olarak da yayın linkini attı ve ona teşekkür ettim.

Kıyamet kopuyor gardeş hakkını helal et şaka bir yana bunu da bildir.

Tüm mesajları bildir.

Ama gerçekten simülasyon ata veriyor olabilir bazı konuştuğun insanlar çok iyi konuşurken bir anda A1 Türkçe'ye bağlıyorlar onlardan da şüpheliyim 👀

Kıyamet kopuyor gardeş hakkını helal et şaka bir yana bunu da bildir.

Tüm mesajları bildir.

4 kişiyi takip ediyordu bunlardan ikisi benzer tipler üçüne de yazdım bakalım cevap alabilecek miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-03-15-12-12-914_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_2022-12-03-15-12-12-914_com.twitter.android.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı