Twitter'da #sınavagelmiyorum hashtagi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bahane aramayın kardeşim.
Adam gibi çalışsaydınız derslere.
Virüs olmasa zaten yine düşük alacaksın.
Dışarıda gezerken virüs yok sınav olunca mı virüs var?

Haklısın kendi diyor TikTok Instagram'da geziyor sınava çalışmıyor sonra korona bahanesiyle iptal olsun diyor.

Konuların çoğalması bence insanların sağlığından önemli değil ve olmamalı da.
Böyle bir salgın varken devlet keşke sınava değil de maske takmaya diretse. En azından bu durumda olmazdık. Gerçi dertlerinin eğitim olduğunu düşünmüyorum ama o buranın konusu değil...

Bence bunlarla uğraşacaklarına ders çalışsın herkes, bıdı bıdı konuşup duracaklarına gitsin, olsun, gelsinler.

Neredeyse herkes arkadaşlarıyla veya ailesiyle dışarı çıkmıştır, 1 saatlik şey için "olamaaz, pandemi vaar" demesin kimse. Ben de hijyen kurallarının hiç edildiği, yerlerde tükürüklerin olduğu bir şehirde ve okulda sınava girdim. Gerekli önlemleri alın, eğer alamıyorsanız o zaman sesinizi çıkartın. Evde yatıp yatıp da ders çalışmamanızı örtbas etmek için değil!

Sınav olacaksa online olsun kimse temas etmez ve virüs sorunu da olmaz. Ama daha önce sınav olanların da ilk sınavları iptal edilip onlarda sınav olacak. Yoksa 1-2 konu ile 1 dönemin konuları eşit mi sayılacak?
Sunucular kaldırır mı ?😅

Sınavlar olmalı. Hiçbir derse girmeyen ödev yapmayan öğrenciler virüsü bahane ediyor. Hadi oradan. Bugüne kadar kaçırdığım bir ders, yapmadığım bir ödev ya da eksik bir şeyim yok. Benimle diğer adam eşit mi?
Köyde bir öğrencim var. Senden kat kat zeki olduğuna adım gibi eminim. Evlerinde televizyon hariç hiçbir teknolojik alet yok, televizyon dediğim gözünü boyamasın senin monitörünün yarısı kadar bir şey. Buradan kendine pay çıkar artık. Babasının GM telefonundan 2GB internet paketiyle girebildiği tüm derslere girer artık. Babası evde olursa tabi. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı