Twitter'da yanlışlıkla alınan yıllık premium nasıl iade edilir?

Zor bela @Premium hesabından 1 kez ulaştım. İade istediğimi söyledim fakat, sanki açık kaynaklı bir program almışım ya da iç çamaşırı almışım gibi iade yapılamayacağını söylediler. Bankaya itiraz talebi ilettim sonuç bekliyoruz.
Banka olumlu yanıt vermez belki sonuçta hizmetten yararlanmaya başladınız bile. :( hesapta çok paylaşım yoksa başkasına satın bence...

Banka olumlu yanıt vermez belki sonuçta hizmetten yararlanmaya başladınız bile. :( hesapta çok paylaşım yoksa başkasına satın bence...

Yararlanamıyorum öyle de bir şey var. Sistemsel düşüneyim, temel pakete geçeyim iade yer dedim otomatik olarak. Yemedi temel paketteyim şu an :D.artı olarak faturada 3K gösteriyor karttan 3100 çekiyor bunlar hep bahane yerine kullanılacak.

Yararlanamıyorum öyle de bir şey var. Sistemsel düşüneyim, temel pakete geçeyim iade yer dedim otomatik olarak. Yemedi temel paketteyim şu an :D.artı olarak faturada 3K gösteriyor karttan 3100 çekiyor bunlar hep bahane yerine kullanılacak.
Şaka mı ya? Üst üste farklı üyelik paketi almaya nasıl izin veriyor hem de yüksekten alta aldırmış. Alacağım varsa da kaçtı, bir artık Elon bit artık 2024 😩

Şaka mı ya? Üst üste farklı üyelik paketi almaya nasıl izin veriyor hem de yüksekten alta aldırmış. Alacağım varsa da kaçtı, bir artık elon bit artık 2024 😩

Benim de öyle. Resmen elon Twitter'i çöp etti. Destekten tutta bu tarz saçma sapan şeylere. Kart eklide diye onay yok bir şey yok direk parayı çekmek nedir ya? Zaten o saniye maile gönderdikleri faturada yazan premium iletişim mailine yazdım. İade olsun diye fakat öyle bir şey ki hiçbir iletişim mailinden destek vermiyorlar. Sonra da yok efendim iade alamayız. Bırak ya paragöz herif.

Şu an aynı durumu ben yaşıyorum dostlar. Aylık almıştım dedim seneliğe çevireyim önce iptal ettim sonrasında (1 gün sonra) üyeliği yıllık aldım karttan 1569 TL çekti bugün premium iptal oldu halbuki yıllık parasını vermişim ulaşabilecek muhatab olacak kimse yok Twitter destek tam bir çöp o kadar sinirim bozuldu ki Elon Musk karşımda olsa 2 saat döver dayak manyağı yapardım o derece...

Şu an aynı durumu ben yaşıyorum dostlar. Aylık almıştım dedim seneliğe çevireyim önce iptal ettim sonrasında (1 gün sonra) üyeliği yıllık aldım karttan 1569 TL çekti bugün premium iptal oldu halbuki yıllık parasını vermişim ulaşabilecek muhatab olacak kimse yok Twitter destek tam bir çöp o kadar sinirim bozuldu ki Elon Musk karşımda olsa 2 saat döver dayak manyağı yapardım o derece...

Aynen öyle hocam. Resmen aldıkları parayı geri vermemek için destek sunmuyorlar. Benimde 1 haftadır moralim bozuk, parasını geçtim aldığım hizmet ortada yok + parayı bir hiçe vermişim. Çok enayi hissediyorum.

Aynen öyle hocam. Resmen aldıkları parayı geri vermemek için destek sunmuyorlar. Benimde 1 haftadır moralim bozuk, parasını geçtim aldığım hizmet ortada yok + parayı bir hiçe vermişim. Çok enayi hissediyorum.
Bu durumu şikayet edebileceğimiz mutlak bir yer olmalı. Ben o parayı yedirmem Elon efendiye :)

Yeni konular

Geri
Yukarı